Reklamlar
Akrep ve Yengeç Burcu uyumu

Akrep ve Yengeç Burcu uyumu » Akrep ve Yengeç, Akrep Burcu ve Yengeç Burcu Uyumu İlişkisi )Akrep ve Yengeç Hakkında Bir Yengeç burcuna aşıksanız size çok uygun birini buldunuz

Gönderen Konu: Akrep ve Yengeç Burcu uyumu  (Okunma sayısı 1376 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Akrep ve Yengeç Burcu uyumu
« : Ocak 07, 2013, 07:08:22 ÖS »
Akrep ve Yengeç, Akrep Burcu ve Yengeç Burcu Uyumu İlişkisi )Akrep ve Yengeç Hakkında
Bir Yengeç burcuna aşıksanız size çok uygun birini buldunuz demektir. Bu beraberliğin değeri 10 üzerinden 10 olacaktır. Yengeç insanı da sizin gibi derin duygulara sahiptir ve çok anlayışlıdır. Birlikte zengin ve sıcak yaşantınız olacaktır.

İkinizinde duyguları sık sık değiştiği için bu konuda birbirinize anlayış gösterirsiniz. Değişen duygularınızı izlemek ilginç olacaktır.

Yengeç'te sizin gibi su elementi taşıdığı için o da kuvvetli, içgüdüsel ve yakın bir ilişkiye ihtiyaç duyar. İkiniz arasında siz daha esneksiniz ama o da değişen durumlara uyum sağlayabilir.

Yatakta birbirinizi çok iyi anlarsınız. Yengeç burcu aile istediği ve Akrep burcu da doğurganlığı yönettiği için beraberliğiniz çok verimli olacaktır.Yengeç aynı zamanda besleyicidir, ikinizinde hayal ettiği ev ortamını yaratacaktır.

siz evlenmeden önce karşısındakinin gerçek aşkınız olduğundan emin olmalısınız. Çevrenin etkisi ile ya da başka sebeplerden yanlış insanla evlenirseniz sonuç felaket olacaktır. Siz hayatta sadece bir kere aşık olunduğuna inananlardansınız.

Yengeç burcu için güzel yemekler pişirmek aşkının bir ifadesidir.Birlikte mutfağa girin, yemek pişirin, birbirinize yedirin ve sevişin. İyi eğlenceler ! Sizi güzel günler bekliyor , Yengeç burcunu sakın bırakmayın.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.