Reklamlar
Jüpiter'in Etkikeri-Balık Burcu

Jüpiter'in Etkikeri-Balık Burcu » İdealizim sizin için artık bir hastalık olmalı. Başkalarına yapı­lan haksızlıklardan acı çekiyorsu­nuz. Yardımsever, iyi, anlayışlısı­nız. Herkese

Gönderen Konu: Jüpiter'in Etkikeri-Balık Burcu  (Okunma sayısı 968 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Jüpiter'in Etkikeri-Balık Burcu
« : Ocak 08, 2013, 04:25:12 ÖS »
İdealizim sizin için artık bir hastalık olmalı. Başkalarına yapı­lan haksızlıklardan acı çekiyorsu­nuz. Yardımsever, iyi, anlayışlısı­nız. Herkese iyilikle yetişmeye ça­lışıyorsunuz ama zaman zaman kendi talihsizliklerinizi görmezden geliyorsunuz.

Genelde sosyal bir insansınız. Önemli yetenekleriniz var, ama bunları ya azımsıyor ya da farketmiyorsunuz. Alçak gönüllü, ko­nuksever, hayvansever birisiniz. Sizdeki, yoksullara, hastalara, bahtsızlara yardım isteğini göre­bilen dost ve tanıdıklardan yarar sağlayacaksınız. Toplumun bu ke­simlerine göstereceğiniz yakın il­gi ve yapacağınız yardım, ilgili ma­kam ve mevkilerde takdirle karşı­lanacak. Toprakla ve suyla ilgili malzemeden gelir sağlayabilirsi­niz. Arazi, emlak, maden veya de­niz nakliyatı gibi.

Çok zengin ruhlu, idealist, duygulu, duygusal, hayal gücü olumlu biçimde zengin birisiniz. Herhalde rüyalarınız doğru çıkma­sı veya buna benzer psi yeteneği belirtilerini kendinizde gözlemle­mişsinizdir. Bu sizde psişik ve do­ğa üstü olaylarına karşı bir ilgi uyandırabilir. Bu konularla ilgile­nen derneklere katılabilirsiniz.

Karşı cinsten birinin size sırf o iyi ve anlayışlı tutumunuzdan yararlanmak için yaklaşması tehlikesi var. İş hayatınızda epey de­niz yolculuğu yapabilirsiniz. Gizli hayallerinizi ve duygularınızı, gü­veneceğiniz, saygı duyacağınız in­sanlara anlatmayı öğrenmeniz ge­rekir. Yüzünüz gülümserken,'bü­tün dünyayı çok mutlu olduğunu­za inandırırken, için için acı çek­me eğiliminiz var.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.