Reklamlar
Mars'ın Etkileri - Balık Burcu

Mars'ın Etkileri - Balık Burcu » Çok çabuk etkilenen, sık sık kararsızlıklar geçiren, manidepresif bir tipsiniz. Etrafınızdaki her fazlalık ruhi dengenizi menfi etkiliyor, uzun süre

Gönderen Konu: Mars'ın Etkileri - Balık Burcu  (Okunma sayısı 1015 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Mars'ın Etkileri - Balık Burcu
« : Ocak 08, 2013, 04:16:34 ÖS »
Çok çabuk etkilenen, sık sık kararsızlıklar geçiren, manidepresif bir tipsiniz. Etrafınızdaki her fazlalık ruhi dengenizi menfi etkiliyor, uzun süre konsantrasyo­nunuzu koruyamıyorsunuz ama yalnız başınıza ve sessizlik içinde çalıştığınız zaman çok şey başar­ma yeteneğiniz var. Herhalde pa­yınıza düşenden fazla şanssızlık­lar ve sorunlarla karşılaşmışsınız ve bunları yenmeye cesaretle uğ­raşıyorsunuz. Başkalarının hakları için canla başla savaş verirken, kendinizin özgür ve güçlü olma hakkınızı sanki ihmal etmişsiniz. Sempatilerinizin ve duygularınızın sizi yönetmesinden gizli bir haz duyuyorsunuz. Dervişane bir tes­limiyetiniz var.kaptıklarınızın be­ğenilmesi sizi motive ediyor.

Yaptıklarınızın beğenilmesi takdir edilme, sevilme ihtiyacınız konusunda sık sık umutsuzlukla­ra düşüyorsunuz. Kamu veya özel sektörün büyük kuruluşlarında ça­lışırken çok başarılı olabilirsiniz. Mars'ın Balık burcunda olma­sı, evliliğiniz için ertelenmeler, aşk ilişkilerinde hayal kırıklıkları, sevgilerinizde de iki yanlı bir nite­lik yaratıyor. Bir yandan aşırı duygu ve ihtiras sergilerken, bir yandan da uyum sağlamaya, açık çatış­malardan kaçınmaya uğraşıyorsu­nuz.

Kendinizi zaman zaman kont­rol etmelisiniz. Aksi takdirde zihin dağılması söz konusu. Bu ya aşı­rı alkol kullanmaktan, ya da duy­guların aşırı yoğun olmasından doğabilir. Hayatınızın bir döne­minde güçlü veya etkin kimseler­le dostluk kuracaksınız ve geçici bir süre için bile olsa onların yar­dımından yararlanacak, bu saye­de parasal kazançlar da elde ede­ceksiniz.

Her tür sıvılarla ilişkilerinizde çok dikkatli davranmanız gereki­yor. Uyuşturucular, gaz veya anes­tezi maddeleri için de durum ay­nı. Su sizin için potansiyel bir teh­like. Suyla haşlanabilir, ya da su­da boğulabilirsiniz. Zamanınızı kı­sır hayallerle ziyan etmeniz büyük ihtimal. Bir tek şeye konsantre ol­maktan adeta inatla kaçınır haliniz var. Birçok şeyle birden meşgul olmaktan zevk alıyorsunuz, ama bu yararınıza değil. Çünkü yetene­ğinizin yeterli olacağı başarıları el­de etmenizi bu, tek başına bile en­gellemeye yeter. Herhalde fikirle­rinizin, duygularınızın, geleceğe ilişkin planlarınızın veya işinizin sürekli değişmesinden sıkıntı çekiyorsunuz.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.