Reklamlar
Neptün'ün Etkileri -Balık Burcu

Neptün'ün Etkileri -Balık Burcu » Neptün için en şanslı pozis­yon Balık burcudur. Çünkü Nep­tün zaten Balık burcunu yönetir. Bu nedenle siz ailenizin ve evini­zin iyi bir üyesisiniz,

Gönderen Konu: Neptün'ün Etkileri -Balık Burcu  (Okunma sayısı 1260 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Neptün'ün Etkileri -Balık Burcu
« : Ocak 08, 2013, 04:22:53 ÖS »
Neptün için en şanslı pozis­yon Balık burcudur. Çünkü Nep­tün zaten Balık burcunu yönetir. Bu nedenle siz ailenizin ve evini­zin iyi bir üyesisiniz, aşklarına karşı anlayış sahibisiniz. 1yi yürek­li, yardımsever, geniş fikirlisiniz. Aynı tutumu başkalarından da gö­rebilirsiniz. Ama geçiş zamanla­rında ters etkiler söz konusuysa, Neptün sizin psişik güçlerinizi ve sezgi yeteneğinizi zayıflatır, depresyon durumları yaratır. Geçici ters aspekt zamanlarında, özellik­le Merkür, Mars veya Satürn ge­çerken, bir çok ters rastlantıyla şansınız garip bir biçimde kötüye döner. Planlarınız geri kalır, en sevdiğiniz projeler başarısız olur.

Felsefeye yatkın ve ilham sa­hibi bir insansınız. Sessiz, gurur­lu, düşünceli ve içtensiniz. Nep­tün sizin ise yeteneklerinizi, ileri­yi görme kabiliyetinizi artırıyor. Si­ze mistisizm, spiritûalizm, Astro­loji ve doğaüstü konularında kes­kin bir merak veriyor. Derin düşün­meyi sevenlerdensiniz. Yaratılışın esrarına ilgi duyuyorsunuz. Edin­diğiniz her bilgiyi kullanarak o so­runu kurcalıyorsunuz. Seyahati, keşiflere çıkmayı seviyorsunuz, bunu özellikle denizlerde yada su altında tercih ediyorsunuz.
Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.