Reklamlar
Satürn'ün Etkileri - Balık Burcu

Satürn'ün Etkileri - Balık Burcu » Ya çok şanslı ya çok şanssızsınız. Bu horoskopunuzdan diğer gezegenlerin Satürn ile yaptıkları açılara bağlı. Söz konusu aspektler, Güneş, Jüpiter ve

Gönderen Konu: Satürn'ün Etkileri - Balık Burcu  (Okunma sayısı 1235 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Satürn'ün Etkileri - Balık Burcu
« : Ocak 08, 2013, 04:24:27 ÖS »
Ya çok şanslı ya çok şanssızsınız. Bu horoskopunuzdan diğer gezegenlerin Satürn ile yaptıkları açılara bağlı. Söz konusu aspektler, Güneş, Jüpiter ve Venüs'ün Hava veya Su burçlarında olması, horoskopunuzun uyumlu yerlerin­de bulunması demektir. Eğer du­rum böyleyse, çalışma ve etüdlere, meditasyona, hastanelerde, cezaevlerinde, ruh sağlığı merkez­lerinde ve yoksullara yardım konularında çalışmaya yönelebilirsiniz.

Hayatta kısmetin bu kadarmış deyip kabullenmeyin. Gerçi Sa­türn'e olan aspektler olumsuzca, hayatınızda pek çok tersliklerle, engel ve zorluklarla karşılaşabilir­siniz. Hele de Mars, Ateş veya Ha­va burçlarından birindeyse sizin kontrol yeteneğinizin dışında şey­lerdir. Bunları kaderinize verip ha­yattan küsmemelisiniz. Unutma­yın dağ başlarında kentallar var ama yılanlar da uzaya ulaşabilir.Bu durumda, olacaklar hayat­ta sık sık hiç beklenmeyen, hiç is­tenmeyen şeylerle başa çıkmak zorunda kalırsınız.

Sonunda gurur ve saygınlık getiren bir yere ulaştığınız zaman bile, sırf orada tutunmak yine tüm iradenizi ve kararlılığınızı gerekti­rebilir. Ama genellikle, mutsuzluğunuzun ve şanssızlığınızın ne­deni yine kendinizsiniz. Çok duy­gusalsınız, insanların kolay anlıyor­sunuz, onların dertlerini kendi içinizdeymiş gibi hissediyorsunuz. Güçlü, istek dolu bir yapınız var. Ama olayları iyimser açıdan gör­me yeteneğinizi geliştirmeniz ge­rek. Sürekli olarak sağlam durum­da tutmalısınız kendinizi. Elbette başınızdan terslikler, üzüntüler geçti, sevgiler kaybettiniz, elem­lerle, acılarla karşılaştınız ve bun­lar sizi duygusal olarak derinden derine etkiledi. Ama kendisine an­cak yine siz, kendiniz yardım ede­bilirsiniz... Ve bunu da hırsınızı geliştirerek yapabilirsiniz.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.