Reklamlar
Uranüs'ün Etkileri - Balık Burcu

Uranüs'ün Etkileri - Balık Burcu » Uranüs'ün bu burçta yer alma­sı hayatı güçleştirir. Çünkü bu, burçların en zoru ve en psişik ola­nıdır. Sizde her tür doğa üstü ko­nulara yakınlaşma

Gönderen Konu: Uranüs'ün Etkileri - Balık Burcu  (Okunma sayısı 965 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Uranüs'ün Etkileri - Balık Burcu
« : Ocak 08, 2013, 04:23:45 ÖS »
Uranüs'ün bu burçta yer alma­sı hayatı güçleştirir. Çünkü bu, burçların en zoru ve en psişik ola­nıdır. Sizde her tür doğa üstü ko­nulara yakınlaşma eğilimi var. Bü­yük ihtimalle bir falcı, büyücü ve­ya kahinsiniz; yani bunları yapabi­lecek güçlere sahipsiniz. Olağa­nüstü psişik ve eksantrik kimse­lerle ilişkiler kurabilirsiniz. Başını­za garip olaylar gelebilir. Gerçi dengesiz biri asla değilsiniz ama, vizyonlar görebilir, başka izlenim­ler edinebilir, hatta bu tür tecrü­beleri yaşayabilirsiniz. Bunlar ge­nellikle kehanet türünden rüyalar­la noktalanır. Olaylar olmadan ön­ce bilme yeteneğiniz var. Özellik­le yaklaşan olayları. Ne yazık ki bunlar genellikle hep olumsuz olaylar. Sizin için de, pek karanlık ve üzücü bir tecrübe oluyor tabii. Olayları iyimser açıdan görmeye çalışın, hep felâket ve facia bek­lemeyin.

Müzmin ve tedavisiz hastalık­ları iyileştirmek için yeni tedavi yöntemleri icat etme yeteneğiniz var. iyileştirme gücünüzü gelişti­rin, bu yeteneklerinizi olumlu ve yararlı bir biçimde kullanabilmek için biyokimya konusunda bilgini­zi arttırırı. Karşınıza çıkan şanssız­lıklardan, tersliklerden, hemen cesaretinizi kaybetmeyin.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.