Reklamlar
Venüs'ün Etkileri - Balık Burcu

Venüs'ün Etkileri - Balık Burcu » İyi mi, kötü mü bilinmez ama sizde öyle anlayışlı bir ruh yapısı var ki, başkalarının acılarını derhal anlayabiliyorsunuz. Aşk ilişkilerin­de biraz

Gönderen Konu: Venüs'ün Etkileri - Balık Burcu  (Okunma sayısı 957 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Venüs'ün Etkileri - Balık Burcu
« : Ocak 08, 2013, 04:17:24 ÖS »
İyi mi, kötü mü bilinmez ama sizde öyle anlayışlı bir ruh yapısı var ki, başkalarının acılarını derhal anlayabiliyorsunuz. Aşk ilişkilerin­de biraz dikkatsiz, hatta maymun iştahlı olan eğiliminiz var. Bunun sonucu olarak birden fazla evlilik yapmanız, ya da size lâyık olma­yan biriyle gizli bir ilişki kurmanız mümkün.

Eğer Venüs'e diğer gezegen­lerden bir zıt açı geliyorsa, pare kazanmanız çok zorlaşabilir. Ya da bir dolandırıcılık, sahtekârlık, kan­dırılma olayında para kaybedebi­lirsiniz ki, buna yol açan da kendinizsiniz. Ama esas olarak iyi yü­rekli, derin anlayış gücüne sahip, zor durumdakilere yardım etme eğiliminde birisiniz. Bunu belki bir kuruluş veya hastanede parasız, gönüllü hizmet vererek bile yapa­bilirsiniz. Siz psişik, duygulu, ide­alist, çok duygusal birisiniz. Ne­rede acı ve haksızlık varsa, siz yar­dıma koşmaya gönüllüsünüz. Belki aşkta şanstı olmayabilirsiniz yetiyor, artıyor bile. Gizli ilişkiler ama, hayattaki bu başkalarının den derin bir haz alma işaretleri acısını paylaşma erdeminiz size de var.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.