Reklamlar
Kyani mağdurları

Kyani mağdurları » Kyani firması oluşturduğu sosyal ağ sayesinde bugün 60'şa yakın ülkeye hizmet vermekte ve oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kyani

Gönderen Konu: Kyani mağdurları  (Okunma sayısı 190 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi thecreeper

  • Yarbay
  • *****
  • İleti: 611
  • Karma: +0/-0
    • Profili Görüntüle

Kyani mağdurları
« : Şubat 27, 2019, 02:49:08 ÖS »


Kyani firması oluşturduğu sosyal ağ sayesinde bugün 60'şa yakın ülkeye hizmet vermekte ve oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Kyani sahtekarlığı gerçek mi ? Kişilere hem besin takviyesi ile kozmetik alanda doğal ürün kullanım hakkı tanıdığı gibi hem de iş fırsatı sunmaktadır. Yani Kyani Üyeliği gerçekleştirdiğinizde ürün satın alıp, ürünleri kendiniz kullanacak ve çevrenizdeki insanlara da tanımını yapacaksınız. Bununla birlikte firmanın üye sayısını çoğaltmasına yardımcı olacak ve böylece her yaptığınız üye üzerinden para kazanacaksınız. Genel açıdan değerlendirdiğimizde, sizlerde doğru bir ağ oluşturmayı başarabilirseniz, satın aldığınız ürünler üyelerden kazanacağınız prim sayesinde kısa sürede kendini amorti edecek ve ekstra para kazanmanıza ön verecektir. Kyani mağdurları var mı?

Kyani, network marketing sisteminin geliştirilmiş bir versiyonu olarak yeni nesil pazarlama şirketidir ve her bir ürünü doğal içeriğe sahiptir. Bununla birlikte ürünlerinde Helal Sertifika vardır ve hiçbir şekilde domuz eti ve katkısına yer verilmiştir. Pek çok ürünü ödül almış olup, firma Seldia ile Dünya Direk Satış Derneği üyesidir. Bunları belirtmemizde amaç Kyani firmasının attığı her adım yasal kurallar çerçevesindedir ve işleyişinde kesinlikle usulsüzlük yoktur.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.

 

Tagler