Reklamlar
Namaz Dua SitesiNamaz Duaları

Namaz Dua SitesiNamaz Duaları » Dua ile elini Allah'a açanlara, Allah sorgusuz sualsiz isteklerini veriyor. Peki, hangi dualar ile yaratana yaklaşmak kolay, hangi dualar doğrudan

Gönderen Konu: Namaz Dua SitesiNamaz Duaları  (Okunma sayısı 69 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi thecreeper

  • Yarbay
  • *****
  • İleti: 705
  • Karma: +0/-0
    • Profili Görüntüle

Namaz Dua SitesiNamaz Duaları
« : Temmuz 25, 2019, 10:48:37 ÖS »

Dua ile elini Allah'a açanlara, Allah sorgusuz sualsiz isteklerini veriyor. Peki, hangi dualar ile yaratana yaklaşmak kolay, hangi dualar doğrudan sizi ona götürüyor? Büyük dualar ile ona yaklaşmanız, bu dünya ve ahiretiniz için güzel şeyler istemeniz sağlanıyor. Allah her zaman kullarının ondan bir şeyler istemesini bekliyor. Kulun Allah'tan bir şeyler istemesi; gerek bu dünya gerek öbür dünya için Allah'ı hatırladığı ve inandığının bir göstergesidir. Bunun için mutlak suretle yapılan özel dualar ile ona yaklaşmak ve isteklerinizin gerçekleşmesi adına büyük dualar etmek mümkün. Sunulan çok sayıda dua çeşidi ile dua edebilir, Allah yolunda isteklerinizin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz.

Dua Örnekleri
Dilek duaları, Allah'tan bir şey isteyecek olanlar için önemli bir örnek. Kişinin bir dilediğinin olması halinde sunulan dilek dua örnekleri okunabilir. Bu duaların hepsi Kur'anı Kerimde olan dualar. Ancak faziletlerine göre bilgi verilmesi sizin için önemli. Bunları okuyarak mutlaka zamanında, mutlaka istenecek olan, Allah'ın kapısının çalındığı hususa uygun şekilde okunması önemlidir. Bunları göz önünde bulundurarak sadece Allah'tan isteyeceğiniz her şey için duanızı ona göre yapmalısınız. İstek duaları da aynı şekilde örnek olarak gösterilebilir. Çok sayıda duayı okuyup öğrenmek, anlamına erişmek açısından siteyi ziyaret edebilir bu konular hakkında en iyi doğru bilgiye erişme şansı yakalayabilirsiniz. Duaları doğru okumanız sağlanıyor.
Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.

 

TaglerRelated Topics

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
1055 Gösterim
Son İleti Mayıs 05, 2013, 12:25:36 ÖÖ
Gönderen: Perfect
0 Yanıt
1084 Gösterim
Son İleti Mayıs 05, 2013, 12:27:14 ÖÖ
Gönderen: Perfect
0 Yanıt
1434 Gösterim
Son İleti Mart 22, 2014, 09:58:09 ÖÖ
Gönderen: halukgta
0 Yanıt
219 Gösterim
Son İleti Mart 16, 2019, 11:42:12 ÖS
Gönderen: thecreeper