Reklamlar

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
GENEL BİLGİLER / Script Nedir?
« Son İleti Gönderen: thecreeper Ekim 20, 2018, 05:16:34 ÖS »
Script dediğimiz şey web sitelerinde kullanılan programların kodlamasına verilen isimdir. Bu kodlar sayesinde internet siteleri programları hazırlanıp kullanıma sunulur. Normal bir internet kullanıcısının ücretli scriptler kullanmaya ihtiyacı yoktur. Ancak eğer kişi bir web sitesi sahibi ise bu takdirde site üzerinde konu açmak ya da diğer bir ifade ile form açmak için belirli program ayarları yapması gerekir. Bunun için script kullanması da gerekebilir.

Script Neden Tercih Edilir?
Script kullanmayı tercih edenler çeşitli sitelerden script indir şeklinde arama yapıp aradıkları türden bir kodlamayı indirebilirler. Bu yolu tercih eden kişiler genel olarak bir web sitesi ya da bir blog sahibi olanlar, yeni bir site oluşturanlar denilebilir. Bu kişiler ya program hazırlamayı yani kod oluşturmayı bilmeyen kişiler ya da program hazırlamak ile uğraşma zahmetine girmek istemeyen ve bu nedenle hazır kod programlarını tercih ederek işin kolayına kaçan kişilerdir.

Script Ne İşe Yarar?
Örneğin bir blog açmak isteyen bir kişiyi ele alalım. Bu kişi eğer blog içeriğini programlama hakkında bir şey bilmiyorsa bunun için hazırlanmış kod bütünü çeşitlerinden bloğu için uygun olanını seçip onu almayı tercih eder. Ya da aynı kişi programlama yapmasını biliyor ancak acele bir işlem yapması gerekiyorsa, mesela bloğu için acele bir istek forumu oluşturması lazım ise o zaman vakit kaybetmeden forumu oluşturmak için script indir hizmetimizi kullanıp sitemizden yararlanabilir.
2
GENEL BİLGİLER / Haberi Doğru Kaynaktan Edinin
« Son İleti Gönderen: thecreeper Ekim 20, 2018, 02:42:19 ÖS »
Günümüzde teknolojinin bize kazandırdığı en büyük nimetlerden biri tabii ki internet. İnternet birçok açıdan günlük hayatımızı kolaylaştırıyor. Özellikle her türlü bilgi alışverişi, hızlı ve kolayca sağlandığı için artık yazılı basın yerine internet hepimizce daha çok tercih edilen bir öğrenim şekli. Ama internetten doğru haberler nereden ve nasıl alınır, bu sorunun cevabı iyi bilinmeli. Aksi takdirde internetin bilgi kirliliği içinde kaybolup gidenlerden oluruz.

İnternetin Verimli Kullanılması
Yakın tarihte, haber almak için en güvenilir kaynaklar gazeteler, bilgi almak için ise ansiklopedi ve konunun uzmanı kişilerin yazdığı kitaplar idi. Aslına bakacak olursak bu yazılı basın organları da çağa ayak uydurmuş durumdalar. Artık internet üzerinden ulusal haber sitelerinin kanallarına erişilebilmekte ve anlık olarak bilgi alınabilinmektedir. Yani internet üzerinden güvenilir haber kanalları takip edilebilir. Buna keza bir konu hakkında bilgi alınmak istendiğinde, konu uzmanı kişilerinde Web sayfaları üzerinden bilgi edinilebilinir. Bilgi sahibi olmak için, yorum kanalları yerine resmî kanallar kullanıldığında konu hakkında bilgi sahibi olur ve internet haber portalını verimli kullanmış olursunuz.

Teknoloji Haberleri
Teknolojik gelişmelerden haberdar olmak için teknoloji forum siteleri ya da firmaların resmî siteleri güvenilir kaynaklardır. Her mecrada sanal bilgi kirliliği olduğu gibi teknoloji alanında da bu görülmekte. Bilgiyi net ve hızlı şekilde aldığımı interneti teknoloji haberleri için de verimli kullanmak istiyorsak, bu konunun uzmanı bir kaç siteden bilgi alabilir, aldığımız bilgileri karşılaştırma yöntemi ile en doğru sonuca ulaşabiliriz gazete keyfi yaşayabilirsiniz.
3
GENEL BİLGİLER / E-kitap indir
« Son İleti Gönderen: thecreeper Ekim 20, 2018, 03:04:35 ÖÖ »
Genellike öğrenciler için hayati önem taşıyan kitap özetleri ve e-kitap indir sekmesi, hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken projelerde veya araştırmalarda imdadınıza yetişiyor. Her türde ve alanda e-kitap bulabileceğiniz e-kitaplar.net sayfasında indirme işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Meraklı ve araştırmacı kişiliğe sahip olanlar, okumayı e-kitap indir sevenler ve öğrenciler tarafından sıklıkla kullanılan pdf kitap sayfasında aradığınız tür ve yazarı bulabilirsiniz. Sürekli güncellenen içerik portföyü ve hızlı ve sorunsuz indirme imkanı sunan teknik altyapısı ile bu alanda en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan e-kitaplar.net sekmelerinde aradığınız her konuya ilişkin kitaplar mevcuttur. Sahil köyünde bir sahaf izlenimi veren kategorilerde farklı tür ve amaçlar için yazılan eserler arasından ödev, kişisel araştırma, bilgi birikimi ve daha birçok amaç için gerekli materyali bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey internet erişimi olan her yerden e-kitaplar.net adresine bağlanmak.

Sekmeler e-kitap indir arasında gezinti yaparken aradığınız tarzda bir kitap gördüğünüzde epub kitap talimatı ile bu işlemi kolaylıkla halledebilirsiniz. Kısa sürede bilgisayarınıza ya da tabletinize inecek olan e-kitabınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ödevlerinizi ve araştırmalarınızı kısa sürede tamamlamanıza olanak sağlayan bu uygulama ile komple ziyaretçi memnuniyeti ve eğitime katkı amaçlanmaktadır. Eğitim, araştırma, doğa bilimleri ya da roman türlerinde eserleri indirerek dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Bu alanda hizmet veren e-kitaplar.net sekmelerinde aradığınız her konuya ilişkin içerik bulunuyor.
4
GENEL BİLGİLER / Adana Avukat
« Son İleti Gönderen: thecreeper Ekim 18, 2018, 03:33:25 ÖS »
Çeşitli nedenlerden dolayı Adana avukat danışmanlık hizmeti almak için bizimle iletişime geçin! Danışmanlık hizmeti olarak sizlere yaşadığınız olaylardan en karlı şekilde çıkmanız konusunda tüm desteklerimizi sağlıyoruz. Gerek ticari, gerek alacaklı verecekli gerekse diğer tüm olayların hukuki boyutunun nasıl bir yön alacağı hakkında sizlerle bilgilerimizi ve deneyimlerimizi paylaşarak sizleri doğru bir hukuki sürece yönlendiriyoruz.
Bu esnada da dilerseniz büromuzdan avukatlık hizmeti alabilirsiniz. Danışmanlık hizmetlerimiz ile sizlerin hukuksal boyutta nasıl hareket etmeniz hangi mevkilere nasıl başvurularda bulunacağınız hakkında iyi bir yönlendirme sağlıyoruz. Adana çevresinde en deneyimli avukatlık bürosu olarak davalarınızın seyrini sizlerle birlikte inceliyor ve davalarınızın seyri hakkında sizlerle iyi bir muhakeme yapıyoruz.

Avukat Danışmanlık Ücreti
Vermiş olduğumuz danışmanlık hizmeti süreci önemli bir yer tutar. Adana ceza avukatı ücreti konusunda da bu sürecin belirleyici bir faktör olduğu gün yüzüne çıkar. Danışmanlık hizmeti vererek hukuk büromuza yönelttiğiniz tüm sorularınızı yanıtlıyor ve varsa davalarınızın veya açmayı düşündüğünüz davalarınızın seyri hakkında sizlere önemli bilgiler sunuyoruz.
Tüm bildiklerimiz deneyimlerimiz ile de kombinasyon yaparak her ne alanda olursa olsun davalarınızın nasıl bir sonuç içereceğine istinaden sizlere doğru bir yönlendirme sunuyoruz. Bazı hukuki boşluklar nedeni ile bazen istenilmeyen hukuki sonuçlarla karşılaşılabiliyor. Ancak davacıların karşılaştıkları hukuki sonuçlar neticesinde karşı bir dava açabilme imkanlarının olduğu konusunda da sizlerle gerekli tüm bilgileri paylaşıyoruz.
5
GENEL BİLGİLER / Profilinizi süsleyecek paylaşımlar
« Son İleti Gönderen: thecreeper Ekim 18, 2018, 12:20:33 ÖÖ »
İnternette güzel ve anlamlı sözler bularak sürekli özgün paylaşımların yapıldığı bir sosyal medya hesabına sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Siz de sayfamızda sunulan en iyi sözler sekmesini kullanarak ruh halinizi yansıtan güzellikte sözlere ulaşın. Zaman kaybetmeden sitemizi ziyaret ederek farklı kategorilerdeki sözleri inceleyin. Aşk, ayrılık, intikam ya da arkadaşlık alanında şairleri aratmayacak anonim sözler sitemizde sizi bekliyor.

Detaylı bilgi için bizi arayın
Bazen sayfalarca mektubun anlatamadığını anlamlı bir cümle anlatır. Siz de sayfamızda sunulan güzel mesajlar sekmesini kullanarak ruh halinizi yansıtan güzellikte sözlere ulaşın. Zaman kaybetmeden sitemizi ziyaret ederek farklı kategorilerdeki sözleri inceleyin. Aşk, ayrılık, intikam ya da arkadaşlık alanında şairleri aratmayacak anonim sözler sitemizde sizi bekliyor. Sosyal medya hesaplarınızı bir fenomen haline getirebilecek paylaşımlarınız ile arkadaşlarınızın da ilgi odağı olacaksınız. Detaylı bilgi için bizimle iletişim kurun.

Kaliteli bir hizmet alın
Profesyonel bir hizmet ile özlü söz hazinesine kavuşmak için doğru adrestesiniz. Siz de sayfamızda sunulan burç uyumları sekmesini kullanarak ruh halinizi yansıtan güzellikte sözlere ulaşın. Zaman kaybetmeden sitemizi ziyaret ederek farklı kategorilerdeki sözleri inceleyin. Aşk, ayrılık, intikam ya da arkadaşlık alanında şairleri aratmayacak anonim sözler sitemizde sizi bekliyor. Bu sitede hızlı ve akıcı ara yüz aracılığı ile kaliteli bir hizmet alın.
6
GENEL BİLGİLER / Erkek giyim
« Son İleti Gönderen: anadoluyemekleri Ekim 18, 2018, 12:15:50 ÖÖ »
Erkek giyim de öncü firma olan https://www.modayitikla.com sizlere 2014 yılından bu yana erkek modasında online satışlara başlamıştır. Erkek giyim sektöründe her çeşit ürün ve modeller ile sizlere hizmet sunmaya tüm hızıyla devam ediyor, erkek giyim ürünlerimizde yenilenen çeşitlerimiz ile modayı tüm hızıyla takip ediyor ve online mağazamızda sizlere sunuyoruz.
Erkek giyimde aklınıza gelen her türlü ürün ile, ayakkabıdan, tişörte, eşofmandan, takım elbiseye, gömlekten pantolona, deniz ürünlerinden dış giyime kadar çeşitli ürünlerimiz online mağazamızda sizleri bekliyor.
Hazır kombinlerimize https://www.modayitikla.com/erkek-giyim buradan ulaşabilirsiniz.
Editörlerimiz ve katolog mankenlerimiz ile hazırladığımız erkek giyim kombinlerini online mağazamızda sizlerin beğenisine sunmaktayız.
7 den 70 e her yaştan beylere hitap eden çeşitliliğimiz vitrin mağazamızda ve online mağazamızda binlerce ürün çeşitliliği ile sizleri bekliyor, yılın belirli günlerinde inanılmaz kampanyalar ve indirimlerlede sizlere sürprizler yapmaya devam ediyoruz. Erkek giyimin öncü firması modayitikla.com daima sizlerin memnuniyeti için 7/24 çalışmakta ve hizmet vermektedir.
7
İslami Konular / Nas Suresi Hatimi Yapma
« Son İleti Gönderen: AbAhTaMuhMUs Ekim 17, 2018, 09:53:14 ÖS »
Değerli Arkadaşlar,
Özellikle büyü yapıldığında ve nazar olduğunda genelde , üç Nas üç Felak ve üç İhlas Suresi okuyup üflenip üzerimize sürülmesinin isabetli oluncağı söylenir toplum arasında ve HZ.PEYGAMBERİMİZ tarafındanda tavsiye edilmiş. Ben diğer Namaz Surelerinde olduğu gibi, 13 yıldır , her ay bir Namaz suresi Hatimide yapmayı kendime uygun gördüm. Salavat ve Ettahıyatüden sonra 1.000 Nas suresini okuyup, dua mı edip, tekrardan yine Salavatlar ve Ettahıyatü ile bitiriyorum. Sonrasında İçimden gün boyu okumaya devam ediyorum. Dışımızdan ilk binlik Hatimi yaparken çok kısık sesle, sonrasında içimizden okumak daha sağlıklı. Bu şekilde her ay bir Namaz Suresi Hatimi yaparak İnşallah en Üst Kademedeki Cennetlere ulaşacağız. Benim 13 yılda 1,5 Milyar Kuran-ı Kerim harfi okudum. RABBİMİZ İnşallah katlayarak kabul eder. Ayrıca tehlikeli işlerle uğraşanlar,şöförler vede öğrenciler az okumalı ve okuyacakları zamanları iyi tespit etmeli, kaza falan olmasın ALLAH (C.C.) Mahfaza. Bol Hatimli Günler.
Hayırlı Forumlar
8
GENEL BİLGİLER / Gaziantep Araç Kiralama
« Son İleti Gönderen: thecreeper Ekim 17, 2018, 08:31:45 ÖS »
Gaziantep araç kiralama olarak sizden talep eden bilgileri kiralama amacı dışında ya da herhangi bir amaç ile kişisel verilerinizi kullanmamaktayız. Bilgileriniz gizlilik şartıyla şirketimiz tarafınca tutulmaktadır. Araç kiralama için öncelikli koşul ehliyet sahibi olunması zorunluluğudur. Araç kiralama yaşı en az 21 olarak belirlenmiştir. Bu ekonomik, lüks ve büyük araçlara göre de değişim gösterebilmektedir. İlaveten araç kiralamanız için en az 2 yıllık ehliyet kullanıyor olmanız gerekmektedir. Eğer aracı sizden başka birisi kullanacaksa ek sürücü olarak eklenmektedir. Kiralama öncesinde ek sürücünün bildirilmesi gerekmektedir.

Sürücülerin bildirilmesinin sebebi kasko altına alınması için gereklidir. Ek sürücüde, diğer sürücü gibi aynı koşullara sahip olmalıdır. Kiralama süresi minimum 1 gün olarak belirlenmektedir, bu sebeple bir günden az olan kiralamalarda 1 gün olarak kabul edilmektedir. Araçların belirlenen kilometre sınırı kiraladığınız aracın kapsamında gösterilmektedir. Sınırsız kilometre belirtilen araçlarda herhangi bir hız sınırı konulmakta olup, sınırlı olan araçlar için kilometre aşım ücreti uygulanabilmektedir. Gaziantep oto kiralama olarak kiralamak istediğiniz araca ilişkin tüm bilgileri size aktarmamız için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Kartla, nakit olarak, ön ödemeli gibi seçeneklerle ödemelerinizi kabul edebilmekteyiz. Aracınızı teslim alırken tüm ödeme yöntemleri için ehliyetinizi ve kredi kartınızı yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Trafik ve park cezaları, sigorta kapsamında olmayan araçlar ve eksik yakıt gibi durumların olma ihtimaline karşın aracı kullanacağınız süre için belirli bir depozit alınmaktadır. Aracı teslim ettikten sonra bu depozit size geri verilmektedir. Gaziantep rent a car olarak kiralık araçlarımızın tamamı bizim üzerimize sigortalıdır. Ek olarak havaalanından aracımızı kiralamak isterseniz, uçuş bilgilerinizi bize iletmeniz gerekmektedir.

Kiraladığınız aracı yalnızca belirlenen adresten teslim alabilmekte olduğunuz gibi iade ederken de belirlenen adresten teslim etmeniz gerekmektedir. Araç tesliminde ve iadesinde en fazla bir saat bekleme kabul ettiğimizi bilmelisiniz. Aracın deposunu dolu ya da boş olarak tercih edebilmektesiniz. Tercihinize göre aracın deposunu aynı şekilde firmamıza iade edilmesi beklenmektedir. Firmamız araçlarında HGS ve OGS (otomatik geçiş ücreti) bulunmaktadır. Olası plan değişikliklerinde iptal ve erteleme gerçekleştirilebilmektedir.
9
GENEL BİLGİLER / Düşük Kürtaj ve Kadın Hastalıkları
« Son İleti Gönderen: thecreeper Ekim 17, 2018, 01:41:02 ÖS »
Kapsamlı hizmetler sunan Ankara kadın doğum merkezimizde Op. Dr. Ebru Yücel tarafından etkili tedavi süreçlerini alabilirsiniz. Ankara tüp bebek tedavisi için de başvuru yapabileceğiniz kliniğimizde steril koşullarda, son teknoloji aletlerle ve uzman kadro ile hastalarımızı tedavi ediyoruz.  Doğum sonrası genital bölge estetiği, vajina kanama ve miyom gibi sorunlar, vajinismus, düşük alımı gibi işlemler yapılmaktadır. En iyi kadın doğum doktoru arayışınıza kliniğimizde en iyi şekilde yanıt vermeyi hedeflemekteyiz. Rahim ağzı yarası, rahimde aşırı şişme, genital siğil, kaşıntı gibi sorunlar, kanama, adet düzensizlikleri, meme sağlığı gibi konularda da başvurularınızı yapabilirsiniz.  Vajinal kuruluk, yumurtalık kistleri, kısırlık gibi sorunlarda tedavi sürecine en iyi şekilde destek vermekte, sonuca odaklanarak ideal uygulamalar yapmaktayız. Kliniğimizde hastalarımızın ruhsal durumlarının da sağlıklı olmasına önem vermekteyiz. Fiziksel takip yanında hastanın en iyi hissedeceği biçimde gerekli tedaviler yapılmaktadır.

Sezaryen Doğum
Sezaryen doğum için en iyi kadın doğum doktoru arayışınıza hızlı ve güvenli yanıt vermekteyiz. Fiziksel nedenler ya da kişisel isteğe bağlı olarak bebeğin karın bölgesinden çıkarılması işleminde ne gibi süreçler olacağıyla ilgili bilgilendirmeler yapıyoruz. Ayrıca sonraki aşamalarda dikiş ve pansuman süreçleri, bebekle temas konularında da bilgi alabilirsiniz. Dileyen hastalarımız, aşırı darlık gibi bir sorun da olmadığı sürece normal doğum yapabilmekte ve süreci bu şekilde tamamlayabilmektedir. Ankara kadın doğum doktoru için dilediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz.
10
GENEL BİLGİLER / ISO Danışmanlık Hizmeti
« Son İleti Gönderen: thecreeper Ekim 16, 2018, 11:52:51 ÖS »
15 yıllık tecrübesi ile hizmet vermekte olan İSO belgeleri danışmanlık şirketi yapmış olduğu çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Profesyonel şekilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar çalıştığınız sektöre uygun şekilde ihtiyaç duyabileceğiniz belgelere sahip olmanızı sağlamaktadır. Farklı alanlarda özellikle gerekli olabilecek belgeler arasında ISO 9001 2015 belgesi de yer almaktadır. Belgeye sahip olmak isteyenler için yapılacak olan işlemler konusunda profesyonel kadro ile hizmet vermekte olan şirket özel danışmanlık hizmetlerini kesintisiz şekilde sunmaya devam etmektedir. Talep edilmesi durumunda ISO 27001 2013 belgeleri için gerekli çalışmalar kısa sürede tamamlanarak işlemlerin sorunsuz şekilde devam etmesi sağlanmaktadır.

KOSGEB Destekli İSO Belgeleri
Belki almak isteyenler özellikle İSO 14001 2015 belgeleri gibi tercih edebilecekleri farklı belgeler konusunda danışmanlık hizmeti almak istedikleri her durumda iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler sayesinde profesyonel yardım alabilirler. Yapılacak görüşmeler sırasında özellikle çalıştığınız alan veya hizmet verdiğiniz sektör göz önünde bulundurularak çalışmalarınızın daha iyi yönde gelişebilmesi için en uygun belge seçenekleri belirlenmektedir. Daha fazla bilgiye sahip olmak isteyenler ISO 10002 2015 hakkında merak ettikleri bilgilere site üzerinden ulaşabilirler. Özellikle belgeler hakkında bilgi almak isteyenler için ayrıntılı şekilde hazırlanmış olan içerikler site üzerinden okuyuculara sunulmaktadır. Dilediğiniz her durumda alınacak olan belgeler konusunda ayrıntılı bilgi alabilmek için belirlenmiş olan konu başlıklarını inceleyebilirsiniz.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10