Reklamlar

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
GENEL BİLGİLER / Balkon Filesi
« Son İleti Gönderen: thecreeper Ağustos 19, 2018, 06:53:55 ÖS »
Balkon koruma filesi özellikle yüksek katlarda oturan kişilerin tercih ettiği ağ sistemidir. Temel amacı aşağı sarkmaları ve düşmeleri engellemektir. Günümüzde sıkça tercih edilen bu sistemin kullanımı sadece yüksek katlar için geçerli değildir. Kot katı dediğimiz giriş katlarında da bu sistem kullanılır.

Çocuk sahibi ebeveynlerin veya evcil hayvan sahibi kişilerin daha çok tercih ettiği bir sistemdir. Giriş katlarındaki kullanım amacı evcil hayvanların dışarı kaçmasını önlemektir. Ancak hırsızlığın arttığı şu günlerde bu tip önlemler yabancıları dışarıda tutmayı da sağlamaktadır. Balkon filesi sadece güvenlik sağlamaz bu fileler gölgelik ve kuş önleme filesi olarak da bilinmektedirler. Ağlar genellikle 2.5-5 mm ve 10 metre eninde üretilmektedirler yine bu ölçüler ihtiyaca göre değişiklik gösterir.

Ağ gözleri en küçük kuşların bile giremeyeceği şekilde tasarlanmıştır. Ağ gözü köşeleri düğümlüdür buda dayanıklılığı arttırmaktadır. Hem iç hem de dış mekanlar da rahatça kullanabileceğiniz bu ürünler dekoratif özelliğiyle de bulunduğu mekana estetik bir görüntü katmaktadır.

Balkon güvenlik filesi genel olarak 5 yıla kadar kullanım imkanı sağlar. Yüksek mukavemetli %100 naylon polyamid iplerden üretilen bu ürünler kişilerin isteğine göre farklı renkler de kullanılabilir. Her türlü hava şartlarına ve darbelere dayanıklı olarak üretilmiştir.

Ev içi kullanımlarda hem kuşları önler hem de evcil hayvan ve çocukların sarkmasını önleyerek yüksek güvenlikli bir yaşam alanı sunar. Bu tür ağları evin içinde merdiven kenarlarında da kullanabilirsiniz. Yine ağ ile ilgili üretici firmalardan bu sistemi temin edebilirsiniz. Çoğu üretici firma kurulum ve montaj alanında teknik destek sağlamaktadır. Size sadece ürünü temin etmek kalır. Ürün fiyatları kullanılacağı alana ve ölçülere göre değişmektedir. Ayrıca ürünün kalitesi ve dayanıklılığına göre fiyatlar şekillenmektedir.
2
GENEL BİLGİLER / Web Tasarım Firmaları
« Son İleti Gönderen: thecreeper Ağustos 19, 2018, 02:11:09 ÖS »
Kişi ya da kurumları tanıtmak amaçlı uluslararası ağ ortamında yayınlanmak üzere tasarlanan sistemlerin bütününe web tasarım denmektir. Bu tasarımlar firmaların ya da şahısların amaçları doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Kurumsal web tasarım kurumların kurumsal kimliği, sunduğu hizmet/ürün, amaç ve hedefleri doğrultusunda hazırlanmaktadır. Bu nokta da iki aşama göz önünde bulundurulur.

Bunlardan biri analiz diğeri projelendirmedir. Tasarım oluştururken öncelikle müşterinin isteği göz önünde bulundurulur. Müşteri dinlendikten sonra aynı sektördeki diğer firmaların analizi yapılır, uygun renkler ve şablonlar belirlenir daha sonra test bir uygulama müşterinin beğenisine sunulur ve tekrar isteği doğrultusunda revize edilir. Günümüzde bu işle uğraşan pek çok web tasarım firmaları bulunmaktadır. Ancak kaliteli kod yapısı oluşturan ve bu alanda profesyonel olan sayılı firma bulunmaktadır. Web siteleri firmaların online yüzüdür bu yüzden web sitesi yaptırırken titiz davranmak gerekmektedir. Yaptıracağınız sitenin kullanıcı dostu olması, kolay kullanımlı olması ve sitenizi ziyaret edenlerin dikkatini çeken bir albenisi olması gerekmektedir.

Web tasarım fiyatları müşterilerin istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. Hazır temalar özel yazılımlara göre daha uygundur. Hazır tema dediğimiz sistem daha önce kodlaması yapılıp oluşturulmuş bir site düşünün bu siteyi sizin istekleriniz doğrultusunda giydiriyorlar. Yani kategorileri renkleri, içerikleri size göre değiştiriliyor. Özel yazılımlar ise tamamen size özel kodlama, tasarım oluşturulmasıdır.

 Özel yazılımlar sıfırdan oluşturulduğu için daha uzun sürmekle birlikte daha pahalıdır. Hazır temalar 2-3 günlük bir sürede oluşturulup teslim edilmektedir. Web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gereken diğer bir unsurda sitenizin SEO uyumlu olmasıdır. Hedeflenen kelimelerde arama motorlarında yer almak istiyorsanız bu unsura dikkat etmeniz gerekmektedir. Doğru firmayı bulmak için mutlaka geniş çaplı araştırma yapın uygun fiyatlı ve profesyonel firmaya ulaşmak biraz zamanınızı alabilir.
3
GENEL BİLGİLER / Ankara Çıkma Yedek Parça Satışı
« Son İleti Gönderen: thecreeper Ağustos 18, 2018, 07:06:40 ÖS »
Ankara'da hizmet vermekte olan firma Opel çıkma parça seçenekleriyle kullanıcılara daha uygun bütçe ile tercih edebilecekleri birbirinden farklı parça seçenekleri sunmaktadır. Güvenilir hizmet anlayışıyla sürdürmüş olduğu çalışmaları sayesinde firma hizmete başladığı günden itibaren aralıksız şekilde bu alandaki çalışmalarını devam ettirmektedir. Kullanıcılar ihtiyaç duydukları her durumda özellikle daha uygun fiyatlar ile satın alma işlemi yapabilmek adına Opel çıkma Ankara satışlarından yararlanabilirler. Daha önce kullanılmış olan parçalar yapılan kontrollerin ardından yeniden satışa sunulmaktadır. Herhangi bir problem yaşamadan kullanım olanağı elde edebileceğiniz parçalara ulaşmak istediğinizde Opel çıkma yedek parça seçeneklerini site üzerinden ayrıntılı şekilde inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Opel Çıkma Parça Fiyatları
Tercih edilecek olan parçalara göre belirlenmiş olan fiyat seçenekleri değişmektedir. Uygun fiyatlar ile kaliteli alışveriş yapmak isteyenler için firma Opel çıkma Ankara satışlar ile özellikle tercih edebileceğiniz ürün seçeneklerine kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Yüzlerce farklı ürün seçeneği arasından yapılacak olan tercihler de kullanılan modeller önemlidir. Kullanılmakta olan araç modellerine göre yapılacak olan tercihler değişmektedir. Güvenli alışveriş seçeneği ile Opel çıkma ostim parçalarına ulaşmak isteyenler site üzerinden verecekleri siparişler doğrultusunda sorun yaşamadan seçmiş oldukları parçaları satın alabilirler. Verilecek siparişler doğrultusunda tercih edilmiş olan ürün seçenekleri kargo ile belirtilen adreslere sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Ürünler en kısa süre içerisinde gönderilmektedir.
4
GENEL BİLGİLER / Samos Feribot Bileti
« Son İleti Gönderen: thecreeper Ağustos 18, 2018, 06:16:27 ÖS »
Tatil için özellikle Samosa feribot bileti almayı isteyenler site üzerinden yapacakları incelemeler doğrultusunda en uygun fiyat seçenekleri ile tercih edebilecekleri biletlere ulaşım sağlayabilirler. İstediğiniz tarihe göre yapacağınız işlemler doğrultusunda herhangi bir sorun yaşamadan kısa süre içerisinde istediğiniz bilet işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz tarihe göre yapacağınız incelemeler sayesinde Samos feribotu için belirlenmiş olan fiyat seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz. Feribot ile yolculuk yapmak isteyenler için özellikle tercih edilecek olan biletler için yapılacak olan karşılaştırmalar sonucunda en uygun fiyat seçeneklerine ulaşım sağlanabilir. Güvenli şekilde gerçekleştirilecek olan işlemler doğrultusunda herhangi bir problem yaşamadan istediğiniz tarih ve saate göre feribot biletini ayırarak sorunsuz yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Yunan Adası Feribot Bileti
Online olarak gerçekleştirilecek olan işlemler doğrultusunda Kuşadasından Samosa feribot bileti almak isteyenler farklı fiyat seçeneklerini karşılaştırabilirler. En güncel fiyat seçeneklerini ulaşmak isteyenler için hizmet vermekte olan site kısa süre içerisinde yapılacak olan karşılaştırmalar sonucunda özellikle tercih edeceğiniz en iyi fiyat seçeneğine ulaşmanızı sağlamaktadır. Seçmiş olduğunuz tarihe göre gerçekleştirilecek olan işlemler doğrultusunda özellikle en uygun fiyat seçenekleri üzerinden yolculuk yapmanızı sağlamaktadır. Kullanıcılar site üzerinden yapacakları incelemelerde Yunan adalarına feribot bileti arayabilir ve bu sayede en uygun fiyat seçenekleri ile tercih edebilecekleri biletleri güvenli bir şekilde ayırabilirler. Farklı ödeme seçenekleri üzerinden gerçekleştirilecek olan işlemler ile seçtiğiniz bileti kolayca alabilirsiniz.
5
Cisco Genel / motto dijital
« Son İleti Gönderen: melif9966 Ağustos 18, 2018, 09:01:01 ÖÖ »
Motto: Bir Tasarımdan Daha Fazlası

Motto , online bir web tasarım atölyesi. Bu atölyede, site tasarımından E- ticaret konularına kadar hemen her şey yapılabilir. Tıpkı bir tekstil atölyesi gibi düşünün. Tekstil atölyesinde kumaşlar nasıl işlenerek ve elden geçerek güzel bir hal alıyorsa, bizim web tasarım atölyemiz de çeşitli içerik ve usta el dokunuşlarıyla güzel ve kazançlı bir sonuç ortaya koymaktadır.

Müşteri Daima Haklı Değildir.

Bilinen bir kavram vardır, "Müşteri Her Zaman Haklıdır'' şeklinde. Biz buna katılmıyoruz. Nedenini soracak olursanız bu kavram, müşteriyi çekmek için atılan bir palavradan başka hiçbir şey değildir. Müşterinin haksız olduğunu bildiği halde haklı olarak göstermek ve bunu dile getirmek, müşteriye şirin görünmekten başka hiçbir şey değildir. Biz site çalışanları ve bireysel kanaatimiz çerçevesinde bu laftan hoşlanmıyoruz. Kısa ya da uzun vadede bu söz, müşteri çekmek için işe yarayabilir fakat "müşteri için müşteri aramak" her şirket ve kuruluşun itibarını zedeler.

Her Dediğinizi Uygulayamayız

Eğer bir tasarımcı, sizin her istediğinizi olduğu gibi uyguluyorsa size geçmiş olsun. Çünkü tasarımcı, iş konusunda dost gibi olmalıdır. Gerektiğinde gerçekleri söylemekten çekinmemelidir. Yalnızca gerçek dost, size hoşunuza gitmeyen şeyleri söyler.

Motto, kurmak istediğiniz sitenin içeriğini ve tasarımını titiz bir şekilde hazır hale getirir. Tasarımdaki yazı ve renk tonlamaları sitenizin ziyaretçileri için oldukça önemli bir yere sahiptir. İnsan gözü öncelikle güzel ve kendini bulduğu şeylere odaklanır. Bu yüzden tasarımınızı yaparken tüm bunlara dikkat ediyoruz

Eğer kazanç sağladığınız ya da hobi olarak yazdığınız bir blog siteniz varsa daha iyi kazanç sağlamanıza yardımcı olacak içerikler üretebilir, sitenizin inşaasını yapabiliriz. Sitenizi inşaa ederken en yeni ve en gelişmiş teknolojik eklentilere yer veriyoruz

Sosyal ağlarda sitenizi duyurarak daha çok ziyaretçi sağlamanızı kolaylaştırırırz. Bildiğiniz üzere bir blog ya da web sitesini ayakta tutan en önemli şey; ziyaretçi ve üye sayısıdır. Üye ve ziyaretçisi olmayan bir site, kalitesini duyuramaz ise yerinde saymaya devam eder.

Kalitenizi Göstermeye Yardımcı Oluruz

Kuracağınız ya da var olan site veya blog'unuzun kalitesini ortaya çıkarabilmek için en önemli etkenlerden birisi içeriğin cezbedici olmasıdır. Yazdığınız ya da paylaştığınız ürünler ne kadar kaliteli olursa olsun dış görünüşü ve tasarımı iyi değilse, kaliteniz tam olarak ortaya çıkmaz. Bu da müşteri ve ziyaretçilerinizin site üzerindeki etkileşimlerini düşürerek, sitenizin gelişmesi ve ilerlemesini oldukça yavaşlatır.


SEO Uyumu

Sitenizin, Google aramalarında ilk sıralarda görülmesi ve Seo alt yapısının oluşması için Motto Dijital daima yanınızdadır. Motto ile web sitelerinizin seo alt yapısını oluşturarak daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz

Video Reklam

Motto, reklam videolarında sizin sitenizin tanıtılmasına katkı sağlar. Hemen her alanda görülecek video reklamlarınız sayesinde ziyaretçileriniz artacak ve böylelikle daha geniş bir kitle tarafından tanınmış olacaksınız. Bu da daha fazla kazanç ve sitenin daha hızlı gelişmesi anlamına gelir.

Ayrıca mottodijital’in tüm bu hizmetleri sayesinde, edinmiş olduğunuz kitle ve müşterilerinizi kazanca çevirebilir ve maddi olarak gelir elde edebilirsiniz. Bu sitenizi daha iyi noktaya getirmek için maddi anlamda rahatlatacaktır.

Tüm bunların yanında, iş yaptığınız kurum ya da şirketi tanıtarak daha fazla iş almanıza yardımcı oluruz.

Motto Dijital ile Hemen Kazanmaya Başlayın!
6
Cisco Genel / Saç tasarım
« Son İleti Gönderen: melif9966 Ağustos 18, 2018, 08:31:51 ÖÖ »
Saç tasarım, günümüzde bir sanat dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Saç tasarım sektörü, eskinin berberliğinden, kuaförlük ile devam eden sürecin sonunda evrilip günümüzde modern bir hal almıştır. Kahramanmaraş’ta hizmet veren Dünya çapında ödüllü saç tasarım uzmanı Ahmet Veysel , bu konuda örnek alınabilecek kurumların başında gelmektedir.
  Saç tasarım ,  işini adeta sanat gibi gören ve bu konuda başarıdan başarıya koşan Ahmet Veysel,  Dünya birinciliği, İtalya birinciliği gibi üstün ödüllerin sahibidir. Yüzünüze en uygun saç stilini belirlemekle işe başlayan Ahmet Veysel, bu işini profesyonel dokunuşlar ile devam ettirmektedir. Türkiye içerisinde de birçok ünlü şarkıcı, futbolcu ve oyuncu Ahmet Veysel’i tercih etmektedir. Sizlerde Kahramanmaraş kuaför ,  hizmeti veren Ahmet Veysel’i tercih ederek saçınıza profesyonel dokunuşlar sağlayabilirisiniz.
7
Cisco Genel / paykasa satın al
« Son İleti Gönderen: melif9966 Ağustos 17, 2018, 08:21:47 ÖÖ »
Ön ödemeli kartlar sektöründe Türkiye’nin öncü kartı  Paykasa gün geçtikçe daha popüler bir hal alıyor. Güncel ödeme yöntemlerine nazaran çok daha etkili , hızlı ve güvenli bu sistem ile kredi kartı bilgilerinizi bilmediğiniz yabancı bir site ile paylaşmak zorunda kalmıyorsunuz. Yetkili paykasa acentelerinden yapacağınız alışverişlerde kartlarınız anında teslim ediliyor.
PaykasaNedir ?
Paykasa İngiltere merkezli bir ön ödemeli karttır. Pre-paidcart olarak da bilinen bu ödeme sisteminde kullanıcı bilgileri güvenliği en üst düzeydedir ve bu sayede özel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabilir ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Paykasa fiyatları Euro kuruna bağlıdır. Döviz kurlarında ki değişiklikler neticesinde almak istediğiniz kartların fiyatlarında değişiklikler olabilir. Paykasa ile bitcoin ödemeleri yapabilir ve sanal para madenciliğinin ön saflarda olduğu bu dönemlerde   Ucuz Paykasa   alabilirsiniz.
8
Cisco Genel / motorlu hasta yatağı
« Son İleti Gönderen: melif9966 Ağustos 16, 2018, 11:10:33 ÖS »
Günümüzde tıp alanında oldukça büyük gelişmeler yaşanmakta ve her geçen gün yeni bir hastalığa çare bulunmaktadır. Tıbbın bu kadar geliştiği Dünya’da, hastaların da rahat etmesi oldukça önemlidir. Hastalık süresince rahat etmeyen hastaların çok daha geç iyileştiği kanıtlanmış bir gerçektir.
www.motorluhastayatagi.com sizler için en son teknoloji hasta yataklarını en uygun fiyatlara satmaktadır.  Oldukça uygun fiyatlara hasta karyolası ve hasta yatağı bulmanız mümkündür. Piyasanın %20 fiyatının aşağısına alabileceğiniz yataklar alanında birinci durumdadır. Dünya teknolojisini takip eden firma, siz değerli müşterilerinin işine en çok yarayabilecek ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. www.motorluhastayatagi.com içerisinde yer alan ürünler hastaların rahat edebileceği biçimde tasarlanmış ve dünya genelinde kullanılan ürünlerdir.
9
Delphi / Forumların önemi bana çok fazla bilgi kazandırdı.
« Son İleti Gönderen: Candicez Ağustos 15, 2018, 10:35:05 ÖÖ »
Forumun ana forumunda bunu anlatan kanal var.
10
Visual Basic / İçeriğin kaynağını bilmek istiyorum.
« Son İleti Gönderen: Candicez Ağustos 15, 2018, 10:34:30 ÖÖ »
Forumda önemli kanallar bulabilir ve genel bilgi edinebilirsiniz.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10