Reklamlar
Marufhane

Marufhane » Dinimiz İslam, hayatımızın her alanında bizlere kolaylıklar sunmaktadır. Sosyal hayatta, aile hayatımızda, kişisel hayatımızda karşılaştığımız birçok

Gönderen Konu: Marufhane  (Okunma sayısı 117 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yavuzselimacar

  • Çavuş
  • *
  • İleti: 8
  • Karma: +0/-0
    • Profili Görüntüle

Marufhane
« : Kasım 06, 2019, 09:31:45 ÖS »
Dinimiz İslam, hayatımızın her alanında bizlere kolaylıklar sunmaktadır. Sosyal hayatta, aile hayatımızda, kişisel hayatımızda karşılaştığımız birçok sorunun nasıl çözülmesi gerektiği hakkında bizlere eşsiz bilgiler sunar. Diğer yandan İslam kuralları çerçevesinde yaşamak isteyenlerinde özellikle öncelikle Fıkıh hakkında bilgilere sahip olması gerekir. Haram ile helalin birbirinden ayrılması, nelerin caiz olup nelerin caiz olmadığı gibi birçok konuda bilgi sahibi olunmalıdır ki İslam’a uygun yaşayabilelim.
İslam hakkında merak ettiklerinizi ise Marufhane.com web adresinde bulabilirsiniz. Hayatınızda aradığınız birçok soruya cevap bulabileceğiniz gibi dualar, Kuran’ı Kerim sureleri, hadisler, Tasavvuf İlmi hakkında bilgiler bulabilirsiniz. İslam’ı hayatınızın merkezine yerleştirmek ve bu konuda sahip olmanız gereken bilgilere ulaşmak için web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.

 

Tagler