Reklamlar
Merkür'ün EtkileriKova Burcu

Merkür'ün EtkileriKova Burcu » Sevgili Kovalar,  7 Haziran-26 Haziran tarihleri arasında, Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür,  parasal mevzularda bağımlılıklarınızın altını kalın

Gönderen Konu: Merkür'ün EtkileriKova Burcu  (Okunma sayısı 713 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Merkür'ün EtkileriKova Burcu
« : Ocak 08, 2013, 02:57:32 ÖS »
Sevgili Kovalar,  7 Haziran-26 Haziran tarihleri arasında, Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür,  parasal mevzularda bağımlılıklarınızın altını kalın bir çizgiyle belirleyicidir. Bu durum, ek gelirleriniz konusunda, aileniz, yuvanızla alakalı maddi güvence arayışlarınızda ihtiyaçlarınızı karşılamak adına hassas davranacağınıza işarettir. Ayrıca bu dönemin bir başka etkisi, bazı Kovaların aile, anne, alışkanlıklar ve geçmişle bağlarını koparma arzularının da göstergesi olabilir. Çünkü bu alışkanlıklar nedeniyle özgürlüğünüz neredeyse kısıtlanmış haldedir. Kendi başınıza bir karar almanız güçtür. Çünkü sizi destekleyen bu kişiler, üzerinizde hak iddia etmektedirler. Bundan kurtulmanın yolu ise, bir an evvel kendi kazancınızı elde edebilecek güce kavuşmaktır. Bu dönemde, para olgusu fazlasıyla kıymetlenir. Benzetme yerindeyse, kabuğunuz içinde yaşamayı tercih edebilirsiniz.  Yani bazı durumları değiştirmeye kalktığınızda, elinizdekileri kaybedeceğinizi düşünebilirsiniz. Merkür-Yengeç burcu seyrinin  Haziran ayındaki önemli görünümleri:9-11-12-20-21 Haziran.

Bu durum, şikayetçi olduğunuz konuların üstünü sıvazlamanıza neden olabilir. Oysaki bir Kova özgür olmalı, kimsenin tekeli altına girmemelidir. Borçlar da, borcu veren kişilerin idaresi altına girmek olduğuna göre bu dönemde daha dikkatli olmanız faydalıdır. Genel olarak iş hayatınız veya günlük hayatta ne ile meşgul olursanız olun mutlaka ona dört elle sarılınız. Bir takım kişi veya olayların verimli düşünmenize, çalışmanıza engel olması mümkündür. Psikolojik anlamda güçlü durmak için kendinize sahip çıkmalısınız. Depressif etkiler, özellikle geçmiş problemler, bir türlü düzelmeyen sorunlar bu dönemde sizi etkisi altına alabilir. Karar vermekte zorlanabilirsiniz. Odaklanmak adına dış destekler almakta yarar vardır. Başkaları sizi yönlendirmemeli, buna müsaade etmeyiniz. Merkür-Yengeç burcu seyrinin  Haziran ayındaki önemli görünümleri:9-11-12-20-21 Haziran.

Ah benim güzel  çocukluğum
Eskisinden daha çok özlüyorum seni
Giyinmişim  üstüme geceyi
İşliyorum  hüznü, gergefte nakış gibi...

Huzurlu, güven dolu, kendimizden emin güzel bir gün geçirmemiz dileğimle.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.