Reklamlar
Neptün'ün Etkileri -Kova Burcu

Neptün'ün Etkileri -Kova Burcu » Nevi şahsına münhasır, tipik, tuhaf, değişik ve garip düşünce­lere sahip biri olmalısınız. Özellik­le de dini konularda tuhaf denile­bilecek

Gönderen Konu: Neptün'ün Etkileri -Kova Burcu  (Okunma sayısı 866 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Neptün'ün Etkileri -Kova Burcu
« : Ocak 08, 2013, 03:01:52 ÖS »
Nevi şahsına münhasır, tipik, tuhaf, değişik ve garip düşünce­lere sahip biri olmalısınız. Özellik­le de dini konularda tuhaf denile­bilecek fikirleriniz var. Bilimsel düşünüşünüz orijinal ve bağımsız. İleriyi görme yeteneğiniz, asırları aşabilir. Eğer iyi bir eğitim almış ve eğitiminiz fikir yürütmeye uy­gunsa, bu hemen hemen mukadderdir. Belki bir tür sosyal ya da kamu yararına derneğe üyesiniz. Toplum işlerinde faal olma eğilimindesiniz. İyi bir sosyal hayatın zevkini çıkarmayı seviyorsunuz. Açık yüreklisiniz, çok iyi arkadaş­larınız var ve çoğu sizin doğa sev­ginizi, açık hava sevginizi ve do­ğa koruma tutkunuzu paylaşı­yorlar.

Hayat anlayışınızdaki tuhaflık aşk ilişkilerinizde de kendini gös­teriyor. Aşkta alışılmadık evlilik dı­şı ilişkilere girme eğiliminiz var. Bunlardan skandallar doğabilir, tutucu görüşlü arkadaşlarınızı kaybedebilirsiniz. Sonuçta hem hayal kırıklığına uğrama, hem aş­kı kaybetme durumu doğabilir. Ama bundan pek acı duyduğunuz ve gücendiğiniz söylenemez. Ter­sine, bu sizin o aşırı bağımsızlık özleminizi daha da güçlendirebi­lir, burcunuzun gerektirdiğinden daha da eksantrik davranmaya başlayabilirsiniz. Eğer diğer aspektler uyumluysa (Ateş ve Ha­va burçlarında çok gezegen varsa) deha seviyesinde bir zekaya sahip olabilirsiniz.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.