Reklamlar
Venüs'ün Etkileri - Kova Burcu

Venüs'ün Etkileri - Kova Burcu » Venüs'ün bu pozisyonu, umut, rüya, hayal, istek ve dilekleriniz­den çoğunun sonunda yerine ge­leceğini ifade eder. Aşkta dürüst, içten ve sadıksınız.

Gönderen Konu: Venüs'ün Etkileri - Kova Burcu  (Okunma sayısı 951 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Venüs'ün Etkileri - Kova Burcu
« : Ocak 08, 2013, 02:58:53 ÖS »
Venüs'ün bu pozisyonu, umut, rüya, hayal, istek ve dilekleriniz­den çoğunun sonunda yerine ge­leceğini ifade eder. Aşkta dürüst, içten ve sadıksınız. Ama bir ara kendinizi gizli ilişkilere bulaşmış bulursanız hiç şaşmayın. Orta ya­şınızda ya da daha sonra, ya ilk ya da ikinci evliliğinizi yapacaksınız.

Aşk ilişkilerinizde bir takım garip, ani, beklenmedik değişikliklerle karşılaşacaksınız. Bunlardan biri, tümüyle ayrı bir yetişme dönemi geçirmiş biriyle olan ilişkiniz. Bu insan aşırı eksantrik biri. Evlene­ceğiniz eşinizin yaşı farklı olacak. Siz karşı cinsle hiçbir romantik sonuca yol açmayan, tümüyle pla­tonik dostluklar da kurabilirsiniz ama, bu size pek tavsiye edilmez.

Kibar eğlencelerden, kültürel faaliyetlerden, felsefi ve entelek­tüel atmosferden hoşlanıyorsu­nuz. Bakış açınız samimi ama, fi­kirleriniz ancak çok inanıp güven­diğiniz ortamlarda rahatça açabi­liyorsunuz. Kolay dostluk kuruyor­sunuz. Çok çeşitli dostlarınız var. Kimi toplumun en üst, kimi de en alt düzeyinden. Dışa dönük, geniş fikirli, yardımseversiniz. Bu ne­denle, sizden bir şey bekleyenle­ri kendinize çekiyorsunuz ama si­zin ekmeğiniz tuzsuz. Yani iyilik­lerinizin karşılığını hemen hemen hiç göremiyorsunuz.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.