Reklamlar
Uranüs'ün Etkileri - Oğlak Burcu

Uranüs'ün Etkileri - Oğlak Burcu » Çok zamanlarda düşünmeden hareket ediyorsunuz. İnatçı, radi­kal ve eksantriksiniz. İş hayatında yeni yöntemler, ilerici yenilik bul­maya

Gönderen Konu: Uranüs'ün Etkileri - Oğlak Burcu  (Okunma sayısı 890 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Uranüs'ün Etkileri - Oğlak Burcu
« : Ocak 08, 2013, 02:17:28 ÖS »
Çok zamanlarda düşünmeden hareket ediyorsunuz. İnatçı, radi­kal ve eksantriksiniz. İş hayatında yeni yöntemler, ilerici yenilik bul­maya bayılıyorsunuz. İyi ve denge­li bir bağımsızlık anlayışınız var. Hırslısınız, büyük sebat sahibisi­niz, yönetici yetenekleriniz de güçlü. Yeni ve atak girişimlerden kaçmıyorsunuz. Herkese eşit mu­amele ediyor, hayattaki mevkileri­ne, görevlerine, entelektüel veya kültürel düzeylerine bakmıyor, bu tür ayrımlar yapmıyorsunuz.

Davranışlarınızda adil ve eşit­likçisiniz. Hem yanınızda çalışan­lara, hem de üstlerinize karşı öy­le. Sorumluluk alabilirsiniz ve her­halde alacaksınız. Yetkili ve güç­lü düzeylere yükseleceksiniz. Ka­mu hizmetlerinde başarılı olursu­nuz. Büyük elektrik veya enerji te­sislerinde, televizyon kuruluşla­rında, elektronik imalatı veya alı­şılmadık iletişimler konularında başarılı olursunuz.

Gelecek yılların neye ihtiyaç göstereceğini görebilme yetene­ğiniz var. İnsanların ne durumda olduğunu, ilerde neye ihtiyaç du­yacaklarını biliyorsunuz, istenen amaca ulaşmak için yerleşmiş süreçlerden ayrılmaktan korkmuyor­sunuz. İyi dengelenmiş, derin bir kafanız, mükemmel mantığınız var.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.