Reklamlar

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - ECK_86

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 168
271
Aslan Burcu / Aslan Burcu ve Cinsellik Hayatı
« : Ocak 07, 2013, 01:46:07 ÖS »
Sevecen, sıcak ve samimi Aslan aşk oyunlarında tam bir ustadır. Sevdiğini göstermekten, cinsel boyuttaki istekliliğini sergilemekten hiç çekinmez, ama her zaman iplerin kendi elinde olmasından yanadır. Enerjik doğası gereği, cinsellik hayatın temel taşlarından birisidir. Güneş'in yönettiği Aslan burcu bireyleri, cinsel olarak da son derece çekici, karizmatik bir yapıya sahiptir. Aslan'ın partneri için sadece önemli olması yeterli değildir. Tek olmayı ve ilişkiye domine etmeyi ister. Ancak karşısından beklediği tek eşliliğe ve anlayışa, kendisi genellikle poligam davranışlarla cevap verir.

Derin duyguları olan Aslan, cinsellikte çabuk hareket eder ve ilk adımı atmaktan çekinmez. Özellikle kendine güvenen Aslanlar, karşı tarafın kendilerini reddetme olasılığını hiç bir zaman düşünmez. Fakat en ufak bir negatif tepki, ciddi anlamda kırılmasına ve kendine dönmesine neden olur. Bir kez girişimde bulunduktan sonra, hayır cevabını alırsa, bir daha asla o insanın yanına yaklaşmaz.

Kendisiyle birlikte olan insanların özel, şanslı ve hatta seçilmiş olduklarına inancı vardır Aslan'ın. Dolayısıyla cinsellikte, bu "seçilmiş" insana karşı duyarlı ve düşüncelidir. Birlikte olduğu insana yaşattıklarıyla, kendi gücünü, kendi becerisini ve kendi dayanılmazlığını görür. Hayatının her alanında olduğu gibi cinsel yaşamında da, birlikte olduğu insandan itaat bekler. İsteklerine karşı çıkılması, tüm keyfinin kaçmasında ve isteğinin yok olmasında önemli rol oynar.

272
Aslan Burcu / Aslan Burcu Kadını Özellikleri
« : Ocak 07, 2013, 01:42:13 ÖS »
Aslan burcu kadını yalandan nefret eder. Ayrıca başkalarını da kendisi gibi dürüst sanacak kadar saftır. Hayatı bir tiyatro gibi kabul eder ve sürekli rol yapar. Zor durumlardan kurtulmak ya da başkalarına kötülük etmek için değil tabii. Hayatı daha renkli, daha eğlenceli, daha canlı bir hale getirmek için. Neşeli olduğu zaman en küçük olayı bile öyle tatlı, öyle renkli biçimde anlatır ki karşısındakiler adeta büyüler. Böyle bir kadınla arkadaşlık etmek eğlencelidir, sizin hayatınızı da renklendirmeyi başarır. Ancak kolay kolay dost seçmediğini de söylemek gerek. Çünkü Aslan kadınının insanlara güvenmesi zordur.   
Ama size bir kez güvendi mi, artık ondan her türlü fedakârlığı bekleyebilirsiniz. Aslan burcu kadını çalışmayı sever ve genellikle meslek hayatında çok başarılı olur. Kendinden emindir ve değerini bilir. Ama yine de birine bağlanmayı ister. Tabii kişilikli bir erkeğe... Erkeğinden de kendisi gibi başarılı olmasını bekleyen bir kadındır Aslan kadını.

Aşk zamanı

Bir Aslan kadınını tanımak çok kolaydır. Giyimiyle, görünüşüyle, saçlarıyla, her şeyiyle herkesin içinde ışıl ışıl parlayabilir. Kalabalık bir partide daha kapıdan girer girmez etrafı sıcak bir ışıkla aydınlatır. O andan itibaren de çevredeki herkes onu memnun etmek için uğraşmaya başlar. Üstelik kendileri bile farkında değildir bunun. Aslan kadınının son derece ince zevkleri vardır. Yirmi tane ucuz kıyafeti olacağına bir tane kaliteli kıyafetinin olmasını tercih eder. Fransa'nın burcunun Aslan olduğunu düşünürsek, Fransız modasının niçin bu kadar gelişmiş olduğunu da anlamamız kolaylaşır. Aslan kadını çevresinden daima saygı bekler ve hayatını buna göre organize eder. Çok çalışır, yeteneksiz olduğu konularda bile elinden geleni yapar ve sonuç olarak daima başarılı olur. Kendisine başarısız denmesi bu kadın için ölümden beterdir. Bir Aslan kadınına baktığınızda kılık kıyafetine çok para harcadığını düşünebilirsiniz. Genellikle de öyledir zaten. Ama sakın bunun müsriflik olduğunu söylemeye kalkışmayın. Çünkü o sırasında daha temel ihtiyaçlarından bile vazgeçer ama güzel giyinmekten asla! Aslan kadınlarının eğlenceli ve birlikte yaşaması zevkli kişiler olduğunu da söylemeyi ihmal etmeyelim. Şakacı ve güler yüzlü oldukları için onlarla arkadaşlık eğlencelidir. Bu kadınla birlikte yaşayacak erkeğin işi de zor sayılabilir aslında. Bir kere bu kadını kelimenin tam anlamıyla "taşıyabilmeniz" gereklidir. Ehven-i şer sözcüğü bu kadın için kullanılamaz. O, kötünün iyisiyle yetinmez, her şeyin en iyisini ister. En güzel ev, en güzel araba, en güzel kıyafetler, en iyi iş, en şahane erkek onun olacaktır. Birlikte olduğu erkekten de çok şey talep eder. Onunla ilgilendiğiniz kadar eviyle ve arabasıyla da ilgileneceksiniz. Tüm olanaklarınızı ona seferber edeceksiniz ki o da karşılığında size âşık olsun ve sizi mutlu etsin.

Aslan burcu kadınına aşık bir erkek için notlar...

Aslan kadını hayatında sorun istemez. Her şey onun kontrolünde olmalıdır ki içi rahat etsin. Ayrıca onun sürekli başkalarından bir şeyler talep eden türden biri olduğunu da sakın düşünmeyin. O da ilişkinin geleceği için ve eşiyle birlikte yarattıkları mutluluğu koruyabilmek adına elinden geleni yapacaktır. Aslan kadınının size âşık olması şahane bir şeydir. Çünkü bu kadın kendisinin eşiti olan bir erkeği isteyeceğinden bu, sizin de bir tür kral olduğunuz anlamına gelir. Ve bu kadın bir krala nasıl davranılacağını iyi bilir. Başkalarının yanındayken mesafeli ve saygılı bile olsa yalnız kaldığınızda sizi türlü flört oyunlarıyla mutluluktan ve hazdan göklere çıkaracaktır. İlişkiyi canlı ve eğlenceli kılmak için de gereken her şeyi yapacaktır. Yaratıcı bir sevgili olduğunu söylemek mümkün. Karşılığında tek istediği tutkunuzu göstermeniz ve ona kendini dünyanın en güzel kadını gibi hissettirmenizdir.

Baştan çıkarmaya dair birkaç not daha...

Bu kadın âşık olduğunda size her şeyiyle teslim olup kraliçe aslandan yavru kediye dönebilir. Ama tabii onu aldatmamanız şartıyla. Aldatıldığında bunu gururuna indirilmiş şiddetli bir darbe olarak kabul edecektir; bundan sonra yapabileceklerini kestirmek güç. Ya gözü öfkeden kararır ya da misilleme yapar, ama her durumda hayatınızı cehenneme çevirir. Hatta bazen kendini öylesine kaybeder ki... Aslında intikam almasını gerektirecek hiçbir şey olmamıştır. Sevgilisi başka bir kadına yan gözle bile bakmamıştır ama o küçük bir tebessümü, bir yüz ifadesini başka türlü algılamış ve kafasında büyüttükçe büyütmüştür. Size tavsiyemiz, bu konularda dikkatli olmanız ve evinizin kraliçesini incitmemek için elinizden geleni yapmanız. Sonuçta mutluluğunuz onun elinde.

Ne yapmalı?

Gösterişli, kendinden emin, karizmatik, kendi işi olan, bol para harcayan ve sürekli iltifat eden biriyseniz, sizi ömür boyu bırakmayacaktır.

Minik ipucu

Loş ışıkta sevişmek ne kadar güzel olursa olsun bir seferinde de ışıkları tamamen açıp sevişmeyi deneyin. İlk başta rahatsız edici gelebilir bu. Ama zamanla vücudunuzun çıplaklığına alışıp bundan zevk almaya başlayacaksınız. Sevgilinizin vücudunda daha önce hiç fark etmediğiniz ayrıntıları ilk defa fark edeceksiniz. Tıpkı yeni bir ülkeyi keşfeder gibi.

Güzellik ipucu

Etkileyici bir görünümünüz olduğunu herkes biliyor. Size uzun siyah elbiseler de çok yakışıyor. Bu durumda yaptığınız makyaj da bu tür elbiselere uygun olmalı. Mesela altın ışıltılı göz farlarını seçebilirsiniz. (Altın rengi sizin burcunuzun rengi zaten.) Ama canlı tonlarda bir kıyafet seçtiyseniz, göz makyajınız koyu olmalı. Farı göz kapağınızın diplerinden başlayarak sürün. Göz kapağının hemen üstüne ve kaşlarınızın altına sürmek için ışıltılı ve açık tonlar tercih edin. Gölgeleme işlemi için koyu tonlar kullanabilirsiniz.

Aslan kadınına alınacak armağanlar

Bu kadına sevginizi armağanlarla göstermelisiniz. Ayrıca bunlar öyle gelişigüzel alınmış armağanlar olmamalıdır. Uğraşmalı, zaman harcamalı ve elinizden geleni yapmalısınız. Örneğin şahane bir iç çamaşırı seti, ipek bir gecelik, kaşmir bir süveter, altın küpeler, üç günlük bir tatil (ama tabii beş yıldızlı bir otelde), evi için şık rustik mobilyalar, şömine ışığında geçirilen güzel bir akşam yemeği (tabii şampanyalı ve çilekli), safir bir yüzük... Bunların hepsinin çok pahalı olduğunu biliyoruz. Bu kadın biraz lükse düşkündür, evet. Ama tabii ona daha ucuz bir armağan almak zorundaysanız, özetle paranız yoksa, o zaman tavsiyemiz kesinlikle pörsümüş görünmeyen, harikulade renklerde bir demet gül olacaktır. Ya da şahane sütlü İsviçre çikolataları. Şöyle ağızda eriyen cinsten... Bir de unutmayın! Bu kadın sekste oyun oynamaya asla hayır demez. O halde onunla olan cinsel hayatınızı çeşitli fantezilerle süsleyin, ona her gece yeni bir ilişki yaşadığını hissettirin. Hayal gücü çok kuvvetli olan bu kadını asla sıkıcı gecelerle cezalandırmayın.

273
Aslan Burcu / Jüpiter'in Etkikeri-Aslan Burcu
« : Ocak 07, 2013, 01:40:10 ÖS »
Jüpiter'in Etkileri - Aslan Burcu, Jüpiter'in Etkileri - Aslan Hakkında
Jüpiter'in Etkileri - Aslan;
Güç ve saygınlık sizi çok çeki­yor. Şefkat ve merhametin sizin al­fabenizde özel bir yeri var. içten ve ateşli bir sevgilisiniz. Kararlı, sadık, cesur ve cömertsiniz. Popü­ler olmakta hiç zorluk çekmiyor­sunuz. Çok nüfuzlu birine aşık olup evlenebilirsiniz... Belki ünlü biri, ya da sizi gösterişli hayata itecek biri. Aşkta şanslısınız. Şans oyun­ları ve borsa gibi spekülasyonlar­da da öyle.

Çocuklardan yana da şansınız açık. Sağlıklı bir canlılığınız var. Yapınız, iradeniz, kararlılığınız, sorumluluk ve güven gerektiren iş­leri üstlenme eğiliminiz fazla.
Zaten siz merhametli, iyi huy­lu, terbiyeli, geniş fikirli ve soylu­sunuz. Diplomasi, eğitim ve din, inanç konularıyla ilgili uzun yolcu­luklardan büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Yontulmuş kültürün her türü size çekici geliyor. Sanat, müzik, inanç, elsefe bilim sizi ade­ta cezbediyor.
Çabalarınızın meyvelerini ve ödüllerini toplamaktan zevk alı­yorsunuz. Dikkatlerin sizde toplanmasından, sosyal ve profesyo­nel mevkilere yükselmekten hoş­lanıyorsunuz. Spekülasyondan olduğu kadar, akılcı yatırımdan da parasal kazançlar sağlayacaksı­nız, iradeniz, mükemmel yargı yeteneğiniz, ileri görüşlülüğünüz ve bilgeliğiniz size başarı vaad edi­yor. Sizdeki o keskin sezgilerle ve diplomasi yeteneğiyle, çok yükse­lip önemli bir hükümet görevine gelebilirsiniz. Aşk konularında sevgileriniz içten ve derin. Büyük ihtimalle çocuklarınız olacak. Si­zi iyi tanıyanlar da şımarık biri ol­madığınızı sonunda anlayacaklar.

274
Aslan Burcu / Satürn'ün Etkileri - Aslan Burcu
« : Ocak 07, 2013, 01:38:25 ÖS »
Satürn'ün Etkileri - Aslan Burcu, Satürn'ün Etkileri - Aslan Hakkında
Satürn'ün Etkileri - Aslan;
Satürn, Aslan burcunda ise si­ze tavsiyemiz "sakın asık olmayın" çünkü Satürn'ün getire­ceği hayal kırıklıkları ve aşk acıları belinizi bükebilir. Psikologlar, Sa­türn Aslan burcundayken doğan insanların, sonunda birini sevdik­leri zaman bu sevgiyi ifade etmek­te ne girift sorunlarla karşılaştığı­nı gözlemleseler, çok şey öğrene­bilirlerdi. Sık sık yararlanan duygularınıza bir çıkış bulmak için, size lâyık olmayan biriyle yasak ilişki­ye yönelebilirsiniz. Bu hemen he­men kesinlikle sorun doğuracak­tır ve sorular, şu ya da bu şekilde sizden aşağı olan kimselerle çıka­caktır.
İhtiraslı, kararlı birisiniz. Çile­den çıkma çizginiz pek duyarlı. Ruhsal eğilimleriniz güçlü. Siz ce­saret ve tedbirin garip bir karışı­mısınız. Cömertsiniz, iradeniz güçlü, ama çocukken aşırı sıkı ve sınırlayıcı dinsel disiplinin kurba­nı olmuş olabilirsiniz. Kendinizi biraz rahat bırakmaya, gerçek duy­gularınızı açıkça göstermeye ça­lışın. Buna başkalarının göstereceği tepkiler sizi şaşırtacak kadar iyi olabilir.

275
Aslan Burcu / Uranüs'ün Etkileri -Aslan Burcu
« : Ocak 07, 2013, 01:37:03 ÖS »
Uranüs'ün Etkileri - Aslan Burcu, Uranüs'ün Etkileri - Aslan Hakkında
Uranüs'ün Etkileri - Aslan;
Temel amacınız saygın bir meslek hayatı. Bunu da elde ede­ceksiniz. Normalden fazla ilerici­siniz. Liderliğinizi ve yaratıcı yete­neğinizi, bilimsel programları kontrol edebilecek yönetici bir mevkide sergilemeyi çok isti­yorsunuz.

Aşk ilişkilerinde karşınıza ani ve garip olaylar çıkıyor, genellik­le beklenmedik üzüntülerle karşılaşıyorsunuz. Çoğu kere de sevgi­niz soğuyor, ilişkilerinizde hep aniden sona erme durumu var. Bunların çoğuna, sizin biraz garip merak ve ilgileriniz, ya da önyar­gılarınız yol açıyor.
Fiziksel olarak ılımlı gitme yo­lunu seçebilirsiniz ama, zihniniz bir an hareketsiz kalmıyor, hep ye­ni, orijinal fikirler, planlar yaratı­yor. En tehlikeli, heyecanlı serü­venlere balıklama dalıyorsunuz. Zaman zaman dostlarınızı ve iş ar­kadaşlarınızı adetâ bilerek kırıyor­sunuz. Buna sebep sizin gelene­ğe uygun davranmaya hiç önem vermemeniz. Bazen nasıl bu kadar küstah olduğunuzu siz de anlaya­mıyorsunuz. Böyle dönemlerde si­zinle mantıklı tartışmaya olanak yok, çünkü sinirli oluyorsunuz, kendi fikirlerinizde inatla ısrar edi­yorsunuz ve tahammül edilemeye­cek bir eksantrik olup çıkıyorsu­nuz. Ama bu durum çabuk geçi­yor. Tıpkı saman alevi gibi. Birden başlayıp birden bitiyor. Bu patla­maları önceden sezmeye, sıkı kontrol altında tutmaya çalışın. Bunu yapabilmenin en iyi yolu, ye­ni bir fikir veya icat üzerinde çalışmaya başlamanız olabilir. Bu­nun dışında, doğrusu liderlik ye­tenekleriniz var.

276
Aslan Burcu / Neptün'ün Etkileri - Aslan Burcu
« : Ocak 07, 2013, 01:36:09 ÖS »
Neptün'ün Etkileri - Aslan Burcu, Neptün'ün Etkileri - Aslan Hakkında
Neptün'ün Etkileri - Aslan;
Neptün Aslan burcunda ve kötü aspekt almış durumdaysa, kırı­cı bir insansınız demektir. Paranızı ve fiziksel enerjilerinizi müsrifçe harcıyor olabilirsiniz. Duygularını­zın mantığınıza egemen olmasına izin vereceksiniz. Bu durum sizi zevke aşık biri yapar, dolayısıyla da fiziksel isteklerinizi kontrol al­tına alamazsınız.

Neptün'e olan aspektler iyiy­se, (yani Güneş, Ay, Merkür, Ve­nüs veya Jüpiter, Ateş veya Hava burçlarındaysa), o zaman tam ter­sine, zihniniz ve duygularınız kes­kin ve yoğun olur, insanca duygu ve tepkileri net biçimde yansıtır. Düşünceli, çalışkan, zengin, sez­gileri güçlü, yardımsever ve anla­yışlı bir yapınız olur. Gururlu, hırs­lı, iyi niyetli, sıcak yürekli ve sa­kin biri olursunuz.

Neptün'ün Aslan burcunda yer alması aşkta hayal kırıklığı ve­ya aldatma getirebilir. Bazen sev­diğiniz birinin kaybını, sevgilerini­zin yok oluşunu sonuç verebilir. Aşk hayatınızda olağanüstü, gele­nek dışı tecrübelerle karşılaşıyor­sunuz. Sık sık esrarengiz, hemen hemen tarif edilmez duygular ve hisler geliyor size. Çocuklarınıza çok bağlısınız, tiyatrodan, zarif açık hava sporlarından, sosyal topluluklardan ve güzel sanatlar­dan hoşlanıyorsunuz.

277
Aslan Burcu / Plüton'un Etkileri - Aslan Burcu
« : Ocak 07, 2013, 01:35:05 ÖS »
Plüton'un Etkileri - Aslan Burcu, Plüton'un Etkileri - Aslan Hakkında
Plüton'un Etkileri - Aslan;
Yaratıcı bir yeteneğiniz var. Siz yarım ölçülerle çalışmazsınız. Her şeyi verir, sonunda her şeyi alırsınız. Büyük bir enerjiniz var. Üzerinize ne yükümlülük alırsanız alın, bunu başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir. İyi bir aktör, eğlence uzmanı yada yaratıcı bir sanatçısınız. Za­mana uygun buluşlar yapacağınız herhangi bir bilim dalında, başa­rılı olabilirsiniz. Nerede olursanız olun, toplumun dikkatini çekecek ve beğenileceksiniz. Siz ve sizin kuşağınızın, amacı dünyanın yö­netimini ele geçirmektir. Bu yeni­liği kendiniz yaratmak istersiniz ve yaratırsınız da...
Gençlerle çalışmaktan zevk alırsınız. Onlar ekonomik bağım­sızlıklarını kazanmışlardır. Kendi seslerini duyurmasını bilirler. Eğ­lence onlar için vazgeçilmez bir şeydir. Siz de bu saydıklarımız uğ­runa çalışmaya gönüllüsünüz. Her ülkede, politika, bilim, hukuk ve sanat alanında yönetici durumu­na artık gelmiş olmalısınız. Kuşa­ğınızın sorunlarına çözüm bulma­ya çalışacaksınız. Sonu belli olma­yan konularda atılımlara girişmek sizi korkutmaz. Zorluklar ve tehli­keler içinde bulunsanız bile yeteneklerinize olan sarsılmaz inancı­nız ve cesaretiniz onları alt etme­nizi sağlar. Sizin kucağınız uzay­la ilgili yeni keşiflerde bulunacak yeni yerler keşfedecektir. El değ­memiş bir dünya sizleri bekle­mektedir.

Plüton kötü etkiler almışsa, düşüncelerini büyük bir kin ve düşmanlıkla yaymaya çalışan ırk­çı bir kişi olabilirsiniz. Yöntemle­riniz kan dökme, güç kullanma ile devrimdir. Bulunduğu yere dert getiren bir kişi olabilirsiniz. Tek amacınız, kendinize iyi yada kö­tü bir On sağlamaktır. Ailesini, ya­nında çalışan kişileri korku ve baskıyla yöneten diktatör ruhlu bir kişi olabilirsiniz.

278
Aslan Burcu / Venüs'ün Etkileri - Aslan Burcu
« : Ocak 07, 2013, 01:33:55 ÖS »
Venüs'ün Etkileri - Aslan, Venüs'ün Etkileri - Aslan Hakkında
Venüs'ün Etkileri - Aslan;
Gösterişe bayılan biri olmalı­sınız. Kısacası doğuştan showman'sınız. Tiyatroyla, eğlence ve sahne hayatı sizin için en cazip meslekler. Bunlar arasında şarkı söylemek, müzik ve oyunculuk da sayılabilir. Duygusal tecrübelerinizi tiyatrolaştırmaya bayılıyorsunuz. Sizi etkileyen her şeye içinizden gel­diği gibi karşılık veriyorsunuz, iyi sosyal ilişkileri olan kimselerden ve kendi amirlerinizden yararlana­cak, çocuklardan ve gençlerden yana çok mutluluk bulacaksınız.

Mirastan, alım satımdan, pa­tent veya telif hakkı gibi şeylerden para kazanabilirsiniz. Dostlarınızla eğlenmekten büyük keyif duyu­yorsunuz. Hele karşı cinsten kim­seler de varsa, daha çok hoşlanı­yorsunuz, iyi yürekli, yardımsever, cömertsiniz. Aynı zamanda içten, samimi, sıcak bir âşıksınız. Fiziki zevklere de büyük önem veriyor­sunuz. Bedeni hazlar sizi bitime götürür. Yani eğer dikkat etmez­seniz, bütün haz ve duygu pilleri­niz boşalabilir, kendinizi donuk bir duygusuzluk, iktidarsızlık ve ilgi­sizlik içinde bulabilirsiniz.

279
Aslan Burcu / Mars'ın Etkileri - Aslan Burcu
« : Ocak 07, 2013, 01:32:58 ÖS »
Mars'ın Etkileri - Aslan, Mars'ın Etkileri - Aslan Hakkında
Mars'ın Etkileri - Aslan;
Mars bu burçta ise bencil ama ateşli bir aşıksınız. Sizin sevme yeteneğinizi, gurur ve egonuzu zenginleştiriyor. Tehlikeli veya Rolly gibi sporlara bayılırsınız. Güçlü ve dinamiksiniz, yaratıcı gücünüz çok fazla, ama eğer doğ­ru yönlere kanalize edilmişse. Kas kuvvetiniz normalin üzerinde, kal­biniz de güçlü. Hayat dolusunuz. En büyük handikabınız sık sık tehlikeler atlatmanız. Vücudunuz­da şu veya bu şekilde yaralanma, kesilme (ameliyat da dahil) olabi­lir. Bu genetikle sizin tehlikeli iş ve oyunlardan hoşlanmanızın so­nucu.

Üstlerinizin güvenini kazanma kabiliyetiniz var. Yetkili ve sorum­lu bir mevkiye gelmeniz büyük ih­timal. Romantik ilişkilere, sonunun ne olacağını düşünmeden atılıyor­sunuz. Aşk ilişkilerinde duygula­rınızı alabildiğine serbest. Genel­likle ateşli, sıcak yürekli, ihtiraslı birisiniz. Sosyal hayatta cömert, man­tıklı, liberal, hevesli bir insansınız. Adalet duygunuz çok güçlü. Gün­lü tezler ileri sürdüğünüzden, sizi meydan okuyan, fazla saldırgan, kendi zararına olacak kadar güç­lü ve baskıcı biri olarak görebilir­ler.
Genelde dostça davranıştı, dı­şa dönük, sevgi dolu, sosyal bir yaratılıştasınız. Hayattaki en bü­yük kazançlarınız, yüksek yöneti­ci ve iş adamlarının işyerlerinden geçecek. Sizde ayrıca mükemmel bir zaman ayarlaması yeteneği var. Fevkalade iyi bir borsacısınız. Kısacası siz doğuştan, oldukça şanslı bir kumarbazsınız. Devletin tayin edeceği görev­ler ve kamu işleri, girişken yete­neklerinize çok uygun. Tüm olay­ları hep kendi açınızdan, sizi na­sıl etkileyeceği açısından ele alı­yorsunuz. Bazılarım mıknatıs gibi çekiyor, onlara çok cazip görünü­yorsunuz ama, unutmayın ki siz­deki bu büyük güç ve ihtiras bazı kimselere de itici gelebilir.

280
Aslan Burcu / Merkür'ün Etkileri Aslan Burcu
« : Ocak 07, 2013, 01:30:57 ÖS »
Merkür'ün Etkileri - Aslan Burcu, Merkür'ün Etkileri - Aslan Hakkında
Merkür'ün Etkileri - Aslan;
Horoskopunuz'da Merkür, As­lan Burcunda yer alıyorsa insan­ları iletişim, sağlık veya emek konularında yönetmeye, yönlendir­meye veya kontrol etmeye hazır olun! Bu alanların birinde yüksek bir sorumluluk mevkiine gelirsi­niz. Çocukları, tiyatroyu, resim ve müziği seviyorsunuz. İyi bir konsantrasyon gücünüz var. Sebatlı­sınız. Bağımsız yaratılıştı, geldiği gibi yaşayan, zevklerine düşkün birisiniz.
Aynı zamanda, hem iyi yürekli ve rahat, hem de olumlu ve iradelisiniz. Sezgili bir zihniniz, yüksek idealleriniz var. Bunlardan taviz vermeyi kabul edemiyorsu­nuz. Bazen çabuk öfkelenen, ateş­li biri olabiliyorsunuz, Güvenli, ka­rarlı ve hırslısınız. Zihniniz ve ira­deniz genellikle anlayışlı, geniş ve ilerici.

281
Aslan Burcu / Aslan Burcu ve Aşk Hayatı
« : Ocak 07, 2013, 01:27:01 ÖS »
Aslan komplimanları ve takdir edilmeyi sever. Bir Aslan\'ı kazanmak için en uygun yöntem O\'nun üstün yanlarını yine O\'na anlatmaktır. Yüzeyde görünen bu gururlu kişiliğin altında, oldukça hassas ve kolayca etkilenebilir bir yapı vardır. Dolayısıyla, Aslan\'ın egosunu beslemek, beğeniyi, takdirleri, duyguları açıkça dışa vurmak, birlikteliğin başlangıcının kolaylaşmasına yardım eder.

İlk buluşmada Aslan\'ın güvenini ve beğenisi kazanmak için, mutlaka her şeyin en iyisi ve güzeli olmasına dikkat etmek gereklidir. En iyiye layık olduğunu düşünen Aslan, sıradan hiç bir şeyle mutlu olamaz. Entellektüel konularda tartışmalara girebilen, zeki, yaratıcı insanlar Aslan\'ı etkiler. Ama Aslan\'ın fikirlerini paylaşmaktan hoşlandığını ancak kolayca kendi fikirlerinden vazgeçmeyeceğini de hep hatırlamak gerekir. Aslan liderlik rolünü üstlenmeyi sever.

Yoğun ve heyecanlı bir ilişki için ideal bir eştir. Sadakate önem verdiği için, kıskanç ve tamamıyla sahip olmak isteyen bir tavrı da vardır. Gerçek bir Aslan ilişkide sadık kalır ama, her zaman yeni maceralar arayışı için özgürlüğe de ihtiyacı vardır. Aslan bonkörlüğü, yaratıcılığı ve sosyalliği ile karşı cinse çok çekici gelir. Fakat O\'nun ormanlar kralı olduğunu ve hakimiyet kurmak isteyeceğini asla unutmamak gereklidir.

Gereken şartlar sağlandığında, partneri için her şeyi yapabilen, sevgisini göstermekten çekinmeyen, sadık bir eşle bir ömür boyu mutlu bir yaşam sürmek çok keyiflidir.

282
Aslan Burcu / Aslan Burcu ve İş Hayatı
« : Ocak 07, 2013, 01:26:08 ÖS »
Bir aslanla iş ortaklığı kurmaya kalkıştığınızda , daha başlangıçta ilk anlamanız gereken şey , ortağınızın hiçbir zaman ikinci planda kalmaya yanaşmayacağıdır. Sizinle birlikte var gücüyle çalışarak ortaklığınıza elinden gelen katkıda bulunur, fakat tarafınızdan gösterilecek ilk üstünlük işareti üzerine bir gövde gösterisine girişecektir. İyi bir ortaktır ama , işi üstlenecek birisi varsa bu o dur. Geniş yürekli , iradeli ve güvenilir bir kişidir.

Çalışmak için olağanüstü bir enerjiye sahiptir. Bir proje ile gerçekten ilgilenmişse kendisini yıpratacak ölçüde bu işe verir . fakat bir aslan I idare etmeyi öğrenirseniz, size çıkarınız için yatırdığınızdan fazlasını sağlayabilir. Bir Aslan ile yapılacak ortaklıktaki başarının ilk koşulu , gerekli kontrolleri kendisine vermektedir . buna pişman olmazsınız . siz işin kendinizle ilgili bölümü ile uğraşırken , onu kendi payına düşeni gerektiği gibi ve dürüstçe yaptığına güvenebilirsiniz. Yalnız onun kendi bölümünde kalmasına ve özen göstermelisiniz. Yoksa o, Aslanca bir davranışla sizin bölümünüze de sıçrayıp , oranın da patronluğuna başlayabilir . aslanlar güvenilir ve soylu davranışları olan kişilerdir. Ortağınız insanlarla çok iyi ilişki kurabildiği için , en akla yakın şey Onu bu alanda kullanmaktır. Herkes ona saygı duyar. Kişiliğinin keskin çizgileri olan geçinilmesi zor bir kişidir .

Sevimliliğini kullanmaya başladığında insan ilişkileri alanında çok beğenilen ve aranılan bir tip olur. Bunun yanında size karşı da , aşağılayıcı bir ben sana söylemiştim havasına girebilir. Kendisi her şeyi en iyi bilen kişidir ve herkesin de bunu görmesini bekler. Sizin görmezlikten geldiğiniz şeyleri abartıp beğenilmek ve güzel sözler söylemek yeterlidir. Aslan ortağınız gösterişçidir. Bir seyirci kitlesi tarafından beğenilmek kadar bayıldığı bir şey yoktur. Bir Aslanı tavlamak için çabalarını beğendiğinizi söylemek ve güzel sözler söylemek yeterlidir. Pohpohlanmakla hemen gevşer, fakat isteklerine ve içten duygularına karşı ikiyüzlü davranmanız yanlış olur. Aslan ortağınız ayrıntılı ve tekdüze işlere yatkın değildir. Doğuştan önder yaradılışlı olduğundan olayları kendisinin yönettiğini sanır. Geniş bir ufuk ile yaratıcılık isteyen işlerde mutlu ve verimlidir. Kesinlikle düşünce insanıdır. Dramatik yanı oldukça gelişmiş olup, kontrol edilmezse utanç verici bir gösteriş budalası olur. Müşteriler ile olan ilişkilerde Aslan ortağınız, hemen onların güvenini kazanır. Tavırları güçlü ve patronca ise de içtenliği kuşku götürmez.

Gönlünü bir işe vermeden o iş için hiçbir girişimde bulunmaz; çünkü yaptığına kendisinin inanması en önemli noktadır. Kimi zaman yaptığı işler o denli özdeşleşir ki, o işi eleştirmek onu eleştirmek gibi olur. O denli kendine güvenir ki, hakkında bir yakınma duyduğunda bunu diğer kişinin bir yanlış anlayışı olarak değerlendirir ve hiç önemsemez. Ortağınız çok patronca ve baskılı olmaya başlarsa, sizde ona düşündüklerinizi olduğu gibi iletmelisiniz.

Aslan\'a ders vermeye kalkışmayın, tersine onu yönetmelisiniz. Anlayışlı cana yakın bir ortak, birkaç doğru sözcükle onun kalbini yeniden kazanabilirsiniz. Yoksa, Aslan ile tek başına, kanının son damlasına kadar bir savaşı göze almalıdır. Bunun yanı sıra gelişmemiş bir aslan çok ağzı kalabalık, anlayışsız, hesapsız dogmatik bir iş ortağının çekemeyeceği kadar huysuz olur.

283
Aslan Burcu / Ay'ın Etkileri - Aslan Burcu
« : Ocak 07, 2013, 01:25:03 ÖS »
Övülmek, ilgi çekmek, ünlü olmak ister. Soylu bir görünüşü vardır. Duygular, sevgi, aşk çok önemlidir. Ancak bunlar bağlayıcı olmamalıdır. Fırtınalı aşklar yaşar ama huzuru devamlı değildir. Birden fazla evlilik yapılır. İkili ilişkilerde yumuşaklık ve uyum arar. Ama her konunun özünde hükmetme içgüdüsü yatar.
Duygu sömürüsü için çok iyi rol yapar. Aktörlük yeteneği var. Daima önder olmak ister. Gururu zedelenmezse kedi gibi uysaldır, aksi halde öfkeli ve küstah olur, kükrer, pençelerini çıkarıverir. Kendi rahatı daima ön plandadır, Bencilliği fazladır. Gösteriş yapar.

284
Aslan Burcu / 2013 Yılı için Aslan Burcu Yorumu
« : Ocak 07, 2013, 01:24:02 ÖS »
Aslan burcu 2013 yılın ilk ayları Ocak-Şubat gibi ailenizle ilgili konulara yoğunlaşmak durumunda kalabilirsiniz.sosyal hayat ve arkadaşlarla birliktelik gibi konularda güzel gelişmeler sizi bekliyor olabilir. Sevgili aslan burçları 2013 geleceğe dair kurduğunuz umutlarda güzel değişimler, gelişimler yaşanabilir.
İş yaşamınızda meydana gelen gelişmeler, ev hayatınızı da düzene koyabilir. Yeni bir yere taşınmak, ailenizle ilgili konularda da yeni kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. İş yükünüz özellikle bu yılın ortalarından itibaren artabilir ve yeni koşullar, tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Çocuk sahibi olanlar için bu yıl çocuklarının okul hayatlarındaki başarılarından dolayı mutlu oldukları bir yıl olacak

2013 Mart gibi siz aslan burçlarını yeni kararlar almaya zorlayan gelişmeler olabilir. İyimserliğinizi korumalı, duygusal açıdan zorlayan ilişkileri ılımlı yanlarınızla aşmalısınız. Anlaşmaların aniden yön değiştireceği şartlar içine girebilirsiniz. Ancak pek çok konuda sizi cesaretlendiren konular da olacak. Özellikle eğitsel alanda şanslı etkilerle moral kazanacaksınız ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir.
Nisan da şartlar zorlayıcı ve yorucu olabilir. Aniden ortaya çıkan gelişmeler karşısında şaşırabilirsiniz. Ruhsal açıdan yenilenmek, kabullenme içinde olmak size çok şey kazandıracak. Beklediğiniz parasal desteklerin hızlanması ile kararlarınız değişebilir.Bu dönemde geçmiş hesaplaşmalar içinde olabilirsiniz.

Mayıs ayında genel olarak mutlu bir atmosfer içindesiniz ve meydana gelen gelişmeler size de bazı konularda cesaret kazandırabilir. Bugüne kadar düşünmediğiniz bazı işler hakkında planlar yapmaya başlamanız olası.

Haziran yeniliklerin ve ani gelişmelerin getirdiği zorluklarla mücadele edebilir. Kariyerde veya ofis ortamında yaşanan değişim sizi daha girişken olmaya zorlayabilir. Tamamlanması gerekli sorumluluklar ve evle ilgili sorunlar arasında sıkışabilirsiniz. Fazla kötümser olmaya eğilimli olduğunuz bir dönem. Her şey size sıkıntı verebilir, olumsuz gözükebilir.Size verilen sözlerin tutulmaması yüzünden canınız sıkılabilir.Yalnız kalabilirsiniz veya siz yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Bazı uğraşlarınız boşa gidebilir.

Ailenizden bir kişinin içinde bulunduğu maddi problemler nedeniyle yaşanan bazı analaşmazlıklar ve huzursuzluklar size de yansıyabilir. Bu durum partnerinizle aranızda bir soğukluk olmasına neden olabilir

Sevgili aslan burcu 2013 yılı Temmuz ayında görünürde sizin için pek önemli olamayan bir kişinin desteğini almanız sıkıntılarınızın hafiflemesini sağlayabilir.

Ağustos-eylül gibi yaşça sizden büyük olan kişiler ile olan ilişkilerinizde gerek maddi gerekse manevi açıdan destek alabilirsiniz. Ailenizde bazı konularda alınacak ortak kararlarla yeni birtakım değişikliklere gidilebilir. Ancak riskli sayılabilecek işlerden uzak durmalısınız.

Ekim, Kasım, Aralık dönemi aslan burçları için gerek iş gerekse ev hayatınız daha rahat ve huzurlu olacak. Sevgili aslan bu dönemde hayatınıza yeni kişiler girebilir,aileye yeni bireyler katılabilir,küçük kutlamaların yapıldığı sevindirici olaylar yaşanabilir.

2013 ASLAN BURCU İŞ HAYATI

Aslan burçları 2013 birikimlerinizi sağlam alanlarda ve istikrarlı yatırımlarda değerlendireceğiniz her şeyin yolunda gittiği bir yıl sizi bekliyor. Gereksiz harcamalarınızı kısmanız da başarıyı arttırıyor. Uzun vadeli borçlardan kredi ödemesi gibi bu yıl kurtulabilirsiniz. . Hedeflerinizi kararlı bir şekilde belirlerseniz; istediğiniz kazançlar için, daha baştan avantajlı duruma geçersiniz.

Haziran ayından sonra parasal açıdan daha akılcı ve planlı davrandığınız çok bereketli bir dönem sizi bekliyor. İstediğinizi elde edeceksiniz. Çaba gerektiren ve çok fazla yorulacağınız durumlar olacaktır. Fakat sonunda siz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. . Kısaca kazançlarınızda artış dönemine giriyorsunuz.

Eylül ayı sonrası güzel bir iş teklifi alabilirsiniz yâda var olan işinizde yükselme olabilir. Karşılaşacağınız fırsatları iyi değerlendirmelisiniz aslan burcu. Eylül sonrası dönemde kazancınızda artış beklenmedik bir miktar paranın gelişi söz konusu olabilir.

2013 ASLAN BURCU AŞK HAYATI

2013 aslan burcu yine flörtte ve baştan çıkartmakta etkili olacaksınız. Aslan burcu aşkta kendinizden geçmeye ve uçmaya hazır gibisiniz. Bu size 2013 yılında birçok aşk yaşatabilir. Yıılın ilk yarısı daha çok kısa süreli beraberlikler yaşanabilir.

Mart-Mayıs dönemi aslanlar söz nişan evlilik kararı almaktan kaçınmanızda fayda var. Temmuza dikkat etmekte fayda var ikili ilişkilerde anlaşmazlıklar,tartışmalar yanlış anlaşılmalar olabilir eğer siz evli bir erkekseniz, eşinizin ailesiyle ilgili bazı sorunlarınız olabilir ve bu durum eşinizle aranızın soğumasına neden olabilir.

Siz bir kadınsanız yakınlaşma meylinde olduğunuz insanların sizin ayarınızda kimseler olduklarına emin olun. Bu dönemde yeni ilişkilere ve yeni tanıştığınız kişilerle dostluk geliştirmeye uygun olduğunuza emin olun.

Kalıcı uzun vadeli ilişkiler ise Ağustos sonrası dönemde gerçekleşecek gene bu dönemde sıra dışı ve oldukça sempatik, ahlaki açıdan güçlü bir insanla yakınlaşmanızın olabileceği gibi bir aile dostunuz aracılığı ile tanışacağınız birinin de sizden hoşlanması söz konusu.

2013 ASLAN BURCU SAĞLIK

Sağlıklı bir yıl 2013′de siz aslanları sizi bekliyor. Yoğun tempolu dönemlerde stres kaynaklı boyun ve sırt ağrıları olabilir. Ancak 2013 kasım gibi aile bireylerinden birinin rahatsızlığı ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

285
Aslan Burcu / Aslan Burcu Kadını için Makyaj Önerileri
« : Ocak 07, 2013, 01:22:04 ÖS »
Aslan kadını güzelliği, kendine güveni, asil ve güçlü tavırları ile hemen fark edilir. Çok parlak bir gülüşe ve hoş sohbete sahip olan Aslan kadını aynı zamanda lüksü ve ihtişamı da sever. Girdiği her ortamda kendini fark ettirmeyi seven Aslan kadınına, uğurlu rengi ve ihtişamın sembolü altın ve sarı tonlarındaki makyaj öneriliyor. Altın rengindeki bir far ile göz makyajını yapabileceği gibi, altın simli makyaj ürünleri ile de makyajında çarpıcı vuruşlar yapabilir.

Makyaj önerileri:
1-Dudaklarında kahverengi tonlarını kullanmalıdırlar.
2-Far rengi ve fondötende ise tercihlerini kahverenginin sıcak tonları ve altın sarısından yana kullanmalıdırlar.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 168