Reklamlar
Merkür'ün Etkileri Terazi Burcu

Merkür'ün Etkileri Terazi Burcu » Merkür'ün Etkileri - Terazi, Merkür'ün Etkileri - Terazi Burcu Hakkında Merkür'ün Etkileri - Terazi; Merkür Terazi'de ise özellikle evlilikte ya da

Gönderen Konu: Merkür'ün Etkileri Terazi Burcu  (Okunma sayısı 1325 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Merkür'ün Etkileri Terazi Burcu
« : Ocak 07, 2013, 06:02:35 ÖS »
Merkür'ün Etkileri - Terazi, Merkür'ün Etkileri - Terazi Burcu Hakkında
Merkür'ün Etkileri - Terazi;
Merkür Terazi'de ise özellikle evlilikte ya da başka tür ortaklık­larda, duygusal bağlardan çok zi­hinsel veya entelektüel beraberlik ararsınız. Akrabanızla evlenebilir­siniz. Yahut da sosyal düzeyi siz­den aşağıda olan biriyle evlenebi­lirsiniz. Merkür'ün bu pozisyonda olması, size müzik, resim, şiir, eği­tim ve entelektüel hareket getirir, iyi gelişmiş bir sezgi gücünüz var, iyi bir sosyal hayattan, dostlardan, ince zevklerden, tiyatrodan ve ço­cuklardan hoşlanıyorsunuz.

Han­gi eğitim dalını seçmiş olursanız olun, hatta okurken, bile, başka bi­riyle birlikte çalıştığınız, okuduğu­nuz, yazdığınız zaman daha iyi ça­lışıyorsunuz. Ortaklık tam size gö­re. Çok iyi mantık yürütebiliyorsu­nuz, yargılara varabiliyorsunuz, in­ce dengelenmiş karşılaştırmalar yapmaktan hoşlanıyorsunuz. Yu­muşak, sevgi dolu bir yapınız var. Bakış açınız yontulmuş, açık gö­rüşlüsünüz, serbest bir zihne sa­hipsiniz.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.