Reklamlar
María La Del Barrio Dizisi Hakkında Bilgiler

María La Del Barrio Dizisi Hakkında Bilgiler » María la del Barrio, Thalía, Fernando Colunga ve Itatí Cantoral'ın başrolünde oynadıkları Meksikan yapımı bir pembe dizidir. 1996 yılında Televisa

Gönderen Konu: María La Del Barrio Dizisi Hakkında Bilgiler  (Okunma sayısı 2452 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı administrator

  • Administrator
  • General
  • *****
  • İleti: 24517
  • Karma: +3/-1
    • Profili Görüntüle
    • Toplist Ekle Site Ekle

María La Del Barrio Dizisi Hakkında Bilgiler
« : Ağustos 08, 2011, 04:53:21 ÖS »


María la del Barrio, Thalía, Fernando Colunga ve Itatí Cantoral'ın başrolünde oynadıkları Meksikan yapımı bir pembe dizidir. 1996 yılında Televisa adlı kanal tarafından yaptırılan ve yayınlanan dizi daha sonra Birleşik Devletler'de 1996'da Univision'da ve Rusya'da 1997'de REN TV'de yayınlandı, ileriki yıllarda Türkiye de dahil olmak üzere 45'i aşkın ülkede daha yayınlanmak üzere satıldı. 1997'de en iyi pembe dizi ödülünü aldı.

Senaryo
María Hernández, (evlilikten sonra De la Vega eklenir), 15 yaşında, çöplükte yaşayan ve hayatını çöp toplayarak kazandığı parayla devam ettiren güzel bir kızdır. Maria vaftiz annesiyle yaşamaktadır. María'nın vaftiz annesi rahipten kendi öldükten sonra María'yı koruyup kollamasını ister ve ölür. Rahip vaftiz annenin son isteğini yerine getirmek üzere hayırseverlerden birinden María'yı evinde hizmetçi olarak çalıştırmasını rica eder. Ama hayırsever-Don Fernando de la Vega, kızı hizmetçi olarak değil de bir misafir hatta ev halkından biriymiş gibi evinde barındırmaya başlayınca eğitimsiz, fakir, saf kız Don Fernando'nun eşi Victoria de la Vega ve yeğeni Soraya Montenegro'nun hedefi haline gelmiştir.

María, Luis Fernando de la Vega'ya, evin yakışıklı ama içkici ve ahlaksız olan oğluna aşık olmuştur. Bu yüzden Fernando'yla daha önceden ilişkisi olan Soraya'yla savaşmak zorunda kalır ve sonunda Fernando'yla evlendiğinde Fernando, Soraya'nın da telkinleriyle María ve kardeşi Vladimir'in arasında bir ilişki olduğunu düşünmeye başlar. María'nın çocuğunun kendinden olduğuna inanmamaktadır. María bu yüzden akıl sağlığını kısa bir dönem kaybeder ve o arada çocuğunu kaybeder. Luis Fernando María'yı akıl hastanesinden çıkarır ve onun başka bir çocuk evlatlık edinmesini sağlar. María ise kaybettiği çocuğunu bulacağına ilişkin umudunu hiç kaybetmez ve sonunda da başarılı olur. "Fernandito"yu saygılı ve yakışıklı bir genç olana kadar yetiştiren Agripina Perez onu María'ya verir.

Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.
BilX.Net