Gönderen Konu: Jüpiter'in Etkikeri-Yay Burcu  (Okunma sayısı 654 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Jüpiter'in Etkikeri-Yay Burcu
« : Ocak 08, 2013, 01:30:45 ÖS »
Yay burcu Jüpiter'in yönettiği burçtur. Bu yüzden Jüpiter'i bu burçta olanlar, bu gezegenin vaad ettiği şeylere bol bol sahip olurlar. Her türlü girişimlerinde şans ve başarı onlardan yanadır. Sizin keskin, sezgileri güçlü bir zekânız var. Genelde mutlu ve diğer yanı, özve­rili bir ruha sahipsiniz. Kendiniz iyi bir eğitim almamış olsanız bile, iyi bir eğitim almış olmaya değer ve­riyorsunuz. Çocuklarınız için düşündüğünüz de iyi bir eğitim al­maları. Sizin resmi veya iyi bir eğitim almamanızın nedeni (şayet almamışsanız tabii), dolambaçlı, formaliten uygulamalardan hoşlanmayışınızdır. Size bir sınıfta oturmak, eğitiminizi engelleyen bir vakit kaybıymış gibi geliyor. En çok yararlandığınız şeyler, seyahatler... Özellikle de denizaşırı yer­lere yapılan seyahatler. Felsefeye eğilimli, ileri görüş­lü, fikirlerinizde samimi, cömert ve iyi birisiniz. Arkadaş ve tanıdık çevrenizde lider durumda olabilir­siniz.

Jüpiter'in Yay burcunda ol­ması, eğitim kurumlarıyla, seya­hat şirketleriyle, dinsel örgütlerle, felsefi kuruluşlarla ve yayınevleriyle çok uyumlu ilişkilerin varlığı­na işaret eder.Hoşgörülü, anlayışlı, geniş fikirli, hemen hemen kehanet dene­cek kadar sağlıklı tahminleriniz var. Adalet, sportmenlik, centil­menlik ve edepli mizah anlayışı en büyük özellikleriniz.

Açık hava sporlarına ve eğlen­celerine karşı bir sevginiz var. Har­camayı sevmeniz size spekülas­yonu da sevdiriyor. Şansınıza inancınız büyük, genellikle de ger­çekten kazanıyorsunuz. Karşınıza çıkan zorluklar ne olursa olsun, hep dört ayak üstü düşmeyi başa­rıyorsunuz, idealistsiniz. Sizi yen­mek zor. Ahlak açısından neyin doğru olduğuna bir kere karar ver­dikten sonra, idealinizi sonuna ka­dar savunmak için büyük savaşlar verebilirsiniz.