Reklamlar
Uranüs'ün Etkileri - Yay Burcu

Uranüs'ün Etkileri - Yay Burcu » Tam bir ilericisiniz. Bilimin de dinin de gelenekçi tavırlarından yaka silkiyorsunuz. Sizin din anlayışınız akılcı ve pragmatikdir. Bi­limdeki

Gönderen Konu: Uranüs'ün Etkileri - Yay Burcu  (Okunma sayısı 1132 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Uranüs'ün Etkileri - Yay Burcu
« : Ocak 08, 2013, 01:28:41 ÖS »
Tam bir ilericisiniz. Bilimin de dinin de gelenekçi tavırlarından yaka silkiyorsunuz. Sizin din anlayışınız akılcı ve pragmatikdir. Bi­limdeki tutuculuk da dindeki bağ­nazlık kadar sizi rahatsız ediyor. Bu yüzden gelenekçi insanlar­la başınız hep derde giriyor. Siz­de gerçek bilime karşı derin bir sevgi var. Geniş, insancıl bir fel­sefeye sahipsiniz. Bu da, örgüt­lenmiş dini ve onu uygulayanları size sıkıcı ve yavan gösteriyor.

Bilimsel ve teknolojik yenilik­lere ayak uydurmaya çok eğilim­lisiniz. Bunlar arasında süpersonik jetler, uzay yolculukları, uzun mesafe yolculuklarının her yeni türü sayılabilir. Yerleşimi ve gelenekleşimi itiyor, bilinmeyene doğ­ru öncülük uzaya karşı derin bir tutkunuz var. Onu felsefi ve mantıki ölçüler içinde kavramaya ça­lışıyorsunuz. Bunu yaparken, şah­sınıza gelebilecek tehlikeleri, fiziksel güvenlikten yoksun kalma durumlarını hiç önemsemiyorsu­nuz. Her şeyden çok, salt özgür­lükte direniyor, söz ve hareket öz­gürlüğünü çok önemli bulu­yorsunuz.

Açık yürekli, cömert, serüven­ci, cesur. Akademik çevrelerde rahatsız olabilirsiniz. Katı disiplinli çevreler veya çalış­malar sizi tedirgin edebilir ama, daha geniş bilgiye doğru giden yolun bu olduğunu da biliyor, o açık, doğal tepkili yaratılışını ge­rekli bakış açısına kavuşturmak için ileri ve yüksek eğitimin değe­rini anlıyorsunuz.

Rüyalarınız genelde doğru çı­kar. Bu sizi zaman zaman bilimsel doğrularınız hakkında şüpheye sevkediyor. Sezgileriniz de çok güçlü. Geleceği görebilen bir ni­teliğiniz de olabilir. Olacak olay­lar konusunda keskin önsezileri­niz var ve bunlar garip biçimde doğru çıkıyor. Bu yeteneğinizi ge­liştirmek işinize yarayabilir. Ancak kabullenmek istemediğiniz fizik ötesi dünya ile karşılaşmaktan korkuyorsunuz.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.