Reklamlar
Jüpiter'in Etkikeri-Yengeç Burcu

Jüpiter'in Etkikeri-Yengeç Burcu » Jüpiter'in Etkileri - Yengeç; İlk bakışta çelişkilerle dolu bir hayat görüşü sergiliyorsunuz. Her konuya karşı hem akılcı hem duygusal yaklaşımınız

Gönderen Konu: Jüpiter'in Etkikeri-Yengeç Burcu  (Okunma sayısı 896 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Jüpiter'in Etkikeri-Yengeç Burcu
« : Ocak 07, 2013, 12:17:50 ÖS »
Jüpiter'in Etkileri - Yengeç;
İlk bakışta çelişkilerle dolu bir hayat görüşü sergiliyorsunuz. Her konuya karşı hem akılcı hem duygusal yaklaşımınız var. Ülkenize, doğduğunuz şehre inançla bağlı*sınız. Aynı bağlılık eviniz için de geçerli. Annenizi de çok seviyor*sunuz.

Uzun yolculuklardan büyük zevk alıyorsunuz. Bu yolculuklar eğitim amacıyla olabileceği gibi, zevk için de olabilir. Büyük sula*ra yakın yerlere yolculuk yaptığı*nızda daha da hoşlanıyorsunuz, ama her seferinde yine yuvanıza dönüyorsunuz.

Yemeği, içmeyi seviyorsunuz ve kilo alma eğiliminizde olabilir. Para kazanmakta da, o kazandıklarınızı sevdiklerinize harcamakta da mahirsiniz. Cömertliğiniz her*kesçe biliniyor. Yaratıcı, hayal gücü zengin, psişik ve doğa üstüyle il*gili esrarengiz alanlara merak du*yan iyi niyetli birisiniz. İnce bir kültürden, sanat ve müzikten hoş*lanıyorsunuz. Evinizde şu veya bu şekilde antika eşyalar bulunur. Modern sanatlar ve anlayışlardan çok oturmuş klasik formları sevi*yorsunuz. İyi bir sosyal hayat sür*meyi seviyorsunuz. Anlayışlı, iyi, insancıl, yardımsever biri tanını*yor olmalısınız.

Jüpiter'in Yengeç burcunda bulunması size huzurlu, mutlu ve saygın bir yaşam getiriyor. Bu başka bir ülkede, ya da doğduğu*nuz yerden uzakta olabilir. Keyif*li birisiniz, dünyanın maddi değer*lerinden herhalde bol bol elde edeceksiniz ve bunları cömertçe ailenizle paylaşacaksınız. Onlar hak etse de, etmese de. Soyunuz*la gurur duyuyorsunuz ve sevdik*lerinize sadıksınız.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.