Reklamlar
Mars'ın Etkileri - Yengeç Burcu

Mars'ın Etkileri - Yengeç Burcu » Mars'ın Etkileri - Yengeç; Hayatınızın bir döneminde gözlük takmak zorunda kalmanız muhtemel, ya da bir tür göz soru*nunuz olacak. Güvenlik için

Gönderen Konu: Mars'ın Etkileri - Yengeç Burcu  (Okunma sayısı 1047 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Mars'ın Etkileri - Yengeç Burcu
« : Ocak 07, 2013, 12:45:11 ÖS »
Mars'ın Etkileri - Yengeç;
Hayatınızın bir döneminde gözlük takmak zorunda kalmanız muhtemel, ya da bir tür göz soru*nunuz olacak. Güvenlik için müca*dele vermenin gerekli olduğunu hissediyorsunuz. Bir yanda evini*ze, sizden olanlara sadakat, düze*ne saygı, diğer yanda tam bir öz*gürlük için isyan arasında, neye yöneleceğini bilmez haliniz var. Çok değişkensiniz.

Aile içinde daha genç yaşlar*da problemleriniz olabilir. Anne*nizden ya soğuklaşma sonucu, ya da onun erken ölümü sonucu ay*rılmış olabilirsiniz. Tek başına ta*sarlayıp uyguladığınız girişimleri*nizden çok yarar görebilirsiniz. Bunlar size fiziksel güç, uzun se*yahatler getirecek.

Eğer Mars'ın aspektleri iyi de*ğilse yani Ateş ve Hava burçları çoğunluktaysa, mutsuz bir eviniz, mutsuz bir evlilik ilişkiniz olur. Sizde mide ülseri veya sindirimle ilgili gastrik bozukluklar olabilir. Bunu önlemek için daha sakin, daha uyumlu bir bakış açısı edin*meniz gerekir. Gelecekteki mutlu*luğunuz için en yararlı şey de, bir mizah yeteneği, bir espri eğilimi geliştirmeniz olur. Ev satın alırken özellikle dikkatli olun, çünkü ala*cağınız ev doğal bir felakete eğim*li olabilir. Özellikle suyla ilgili bir kötü durum doğabilir. Biri sizi in*cittiğinde uzun süre kin tutma eği*liminiz var. Bu kadar sinirli ve alın*gan olmamaya çalışın. En çok da, o ani öfke patlamalarından uzak durun. Çok avantajlarınız var.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.