Reklamlar
Merkür'ün Etkileri Yengeç Burcu

Merkür'ün Etkileri Yengeç Burcu » Merkür'ün Etkileri - Yengeç; Merkür'ün Yengeç Burcunda yer alması dengeli bir ritme sahip olmanın imkânlarını sağlar. Bu ritim fiziksel de zihinsel

Gönderen Konu: Merkür'ün Etkileri Yengeç Burcu  (Okunma sayısı 1079 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Merkür'ün Etkileri Yengeç Burcu
« : Ocak 07, 2013, 12:50:44 ÖS »
Merkür'ün Etkileri - Yengeç;
Merkür'ün Yengeç Burcunda yer alması dengeli bir ritme sahip olmanın imkânlarını sağlar. Bu ritim fiziksel de zihinsel de olabilir. Eğer ritim fizikselse, spor ve danslarda, kısacası vücutla ya*pılan fiillerde büyük başarı sağlar*sınız. Eğer durumunuz ikincisine uyuyorsa, o zaman da şiirde veya müzikte iyi olabilirsiniz.

Sosyal yaratılışlı, sessiz, iyi huylu ve zarifsiniz. Dünya görüşü*nüz geniş ve kapsamlı. Dünyada olup biten pekçok şeyi anlayabiliyorsunuz. Seyahat etmeye, özellikle de*niz yolculuklarına bayılıyorsunuz. Seyahatler sizin için genellikle kazanç kapısıdır da. Anne tarafı*nızın akrabalarından yana şansı*nız var. Size annenizden miras ka*labilir. Ne olursa olsun, mülk ve araziyle ilgili konular veya meslek*ler size para kazandırıyor. Düşün*celi, nazik, iyi belleğe sahip, dip*lomatik bir insansınız. Duygulu tip olduğunuzdan, en kolay, iyilikle, düşüncelikle etkileniyorsunuz.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.