Reklamlar
Neptün'ün Etkileri - Yengeç Burcu

Neptün'ün Etkileri - Yengeç Burcu » Neptün'ün Etkileri - Yengeç; Belki de siz küçük bir Evliya Çelebi'siniz. İster iş için olsun is*ter zevk için olsun, dünyada sizi en çok sevindirecek

Gönderen Konu: Neptün'ün Etkileri - Yengeç Burcu  (Okunma sayısı 779 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Neptün'ün Etkileri - Yengeç Burcu
« : Ocak 07, 2013, 12:41:16 ÖS »
Neptün'ün Etkileri - Yengeç;
Belki de siz küçük bir Evliya Çelebi'siniz. İster iş için olsun is*ter zevk için olsun, dünyada sizi en çok sevindirecek hediye uzak bir ülkeye deniz yoluyla yapılacak gezinin bileti olabilir. Ne tuhaftır ki, seyahate düşkünlüğünüzle eşit oranda evinizin rahatına da bağlı ve özlem duyuyorsunuz. Ailenize çok bağlısınız. Şu yada bu zaman*da evinizin içinde bazı çok garip ve anlaşılmaz olaylar, tecrübeler yaşanacak. Bunlar öylesine garip ve istenmeyen olaylar olacak ki, evinizde önemli bir değişiklik yap*mayı gerektirecek. Eşinizi asla ih*mal etmemelisiniz. Gelişmiş ruh*sal yeteneklerle, idealist, kibar, narin bir kişiliği bir arada tutabi*len nadir insanlardansınız. Duygu*larınız yoğun. Kolay etkileniyorsu*nuz ve hayal gücünüz kuvvetli. An*nenize çok anlayışlı ve sevgi do*lu davranmışsınız veya davranıyor*sunuz. Size belki doğayı sevmeyi, saymayı, bilimden hoşlanmayı o öğretmiş, ruhsal iletişiminizin ge*lişmesini o sağlamış.

Ters aspektler söz konusu ol*duğu zaman, (yani gezegenler Ateş ve Hava burçlarındaysa) Neptün'ün Yengeç burcunda bu*lunması sizi doyumsuz, tedirgin, değişken, aşırı duyarlı, kolay etki*lenen biri yapar.Evinizin de kandırma, aldatma olaylarına bulaşabilirsiniz. Ev ha*yatınızda garip olaylar sizde aşırı kaygı uyandırabilir, kötümser ola*bilirsiniz. Bu belki mide sorunları ve bununla ilgili hastalıklar doğu*rabilir. Şu ya da bu şekilde, radi*kal değişikliklere doğru, güçlü bi*çimde güdüldüğünüzü hissede*ceksiniz.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.