Reklamlar
Venüs'ün Etkileri - Yengeç Burcu

Venüs'ün Etkileri - Yengeç Burcu » Venüs'ün Etkileri - Yengeç; Venüs'ü Yengeç burcunda olanlar şefkat timsalidir. Sevdik*lerini korumak, onlara kalkan ol*mak konusunda büyük duyar. Siz

Gönderen Konu: Venüs'ün Etkileri - Yengeç Burcu  (Okunma sayısı 1059 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Venüs'ün Etkileri - Yengeç Burcu
« : Ocak 07, 2013, 12:44:15 ÖS »
Venüs'ün Etkileri - Yengeç;
Venüs'ü Yengeç burcunda olanlar şefkat timsalidir. Sevdik*lerini korumak, onlara kalkan ol*mak konusunda büyük duyar. Siz de sevilmenin güvenliğine ihtiyaç duyuyorsunuz. Ne yazık ki, bu her zaman bulabildiğiniz bir şey değil. Evlenmenin yoluna görülmez en*geller çıkıyor. Bu ya para eksikli*ğinden, ya yanlış iş veya meslek*ten, yada anne-babanın itirazların*dan kaynaklanıyor. Siz yine de bağlılığınızı yitirmiyorsunuz, evcil bir hayatı seviyorsunuz. Herhalde annenize, evinize büyük sevginiz var, o evin size verdiği rahatlık ve güvenlik duygusunu arıyorsunuz, içten ve duygulu, hayal gücü zen*gin, iyi yürekli bir insansınız. Sevgi dolu bir yapınız var. Anlayış*lısına.

Herhalde pek çok gizli aşk iliş*kileriniz olacak, en azından bir ke*re ya evlenecek ya da bağlılık ku*racaksınız ama hayat arkadaşınız*la epey bir yaş farkınız olacak. Bu kişi mistisizmle, doğa üstü konu*larla ilgisi olan biri olabilir. Siz ge*nelde psişik araştırmalardan, mis*tik dinlerden, esrarengiz olan her şeyden hoşlanıyorsunuz. Venüs'*ün Yengeç burcunda olması, sizi sosyal merdivenin daha aşağı ba*samaklarından kimselerle dost*luklar, bağlılıklar kurmaya itiyor.

Hoşlanılmayan, karanlık, kali*tesiz olarak nitelendirilen bir işe de bulaşabilirsiniz. Ama gariptir ki, siz sıvılarla ve meşrubatla, kı*saca içeceklerle ilgili her tür işten para kazanabilirsiniz. Annenizle babanızdan size para geleceğine, ya da ev veya arazi alış satışından para kazanacağınıza dair de güç*lü işaretler var.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.