Reklamlar
Yükselen Burcu Yengeç olanlar

Yükselen Burcu Yengeç olanlar » Yükselen Yengeç'lerin verdiği en önemli izlenimlerden biri de, sizde uyandırdıkları bir histir, omzunda ağlayabileceğiniz türden biri hissi

Gönderen Konu: Yükselen Burcu Yengeç olanlar  (Okunma sayısı 1132 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Yükselen Burcu Yengeç olanlar
« : Ocak 07, 2013, 12:01:01 ÖS »
Yükselen Yengeç'lerin verdiği en önemli izlenimlerden biri de, sizde uyandırdıkları bir histir, omzunda ağlayabileceğiniz türden biri hissi uyandırırlar.
Yükselen Yengeç'ler besleyen, büyüten, şefkatli birer anne gibi çevrelerini sevdikleriyle kuşatırlar adeta.

İnsanlara annelik etmeye, öğütler vermeye bayılırlar.

 
Öte yandan bazen fazlasıyla duygusal hatta bu açıdan zorlayıcı olabilirler. Ama insanlara kendilerini güvende hissettirmekte üstlerine yoktur. Yumuşak tabiatlıdırlar, onları gördüğünüzde tanıdık bir şeyler hissetmeniz kabildir. Bir mekâna girdiklerinde kenarlardan köşelerden ilerleyerek kendilerine yer açarlar.
Çevreye karşı çok duyarlıdırlar. Herhangi bir tehdit sezdiklerinde kabuklarına çekiliverirler, utangaçtırlar. Tatlı ve masum görünürler. Yine de sağları solları belli olmaz. Yükselen Yengeç'ler partnerlerinde sağlamlık ve güven ararlar. Hem duygusal hem de maddi güvence onlar için esastır. İlişkinin tanımlanmış kurallar içinde gitmesini arzularlar. En önemli ihtiyaçları güvenliktir. Partnerlerine fazlaca özgürlük alanı bıraktıkları hiç mi hiç söylenemez. Ailelerine ve özellikle de annelerine çok bağlıdırlar. Onlara en küçük bir söz dahi ettirmezler. İş evliliğe geldiğinde ise pratik bir yaklaşımları vardır. Genelde yuvarlak yüzlüdürler ve yöneticileri olan Ay'ın etkisiyle şişmanlama eğilimleri vardır. Kadınlarında özel bir cazibe göze çarpar.

Ünlü sinema yıldızı Angelina Jolie, korku romanları yazarı Stephen King, sinemanın dahi çocuğu Steven Spielberg yükselen Yengeç'lerin iyi birer örneğidir.Not: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.