Reklamlar
Yengeç ve İkizler Burcu uyumu

Yengeç ve İkizler Burcu uyumu » Bu Yengeç için zorlayıcı ilişkilerden birisidir. Aslında iki burçta saldırgan ya da dikbaşlı değillerdir ancak Yengeç İkizler’i güvenilmez ve kendisi

Gönderen Konu: Yengeç ve İkizler Burcu uyumu  (Okunma sayısı 2774 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle

Yengeç ve İkizler Burcu uyumu
« : Ocak 07, 2013, 01:02:50 ÖS »
Bu Yengeç için zorlayıcı ilişkilerden birisidir. Aslında iki burçta saldırgan ya da dikbaşlı değillerdir ancak Yengeç İkizler’i güvenilmez ve kendisi gibi fazla huzursuz bulabilir. Yengeç duyguların, hatıraların, geçmişin ve hassasiyetlerin burcudur. Yengeç iç dünyası son derece zengin bir burçtur. İkizler ise zihinsel yönden güçlü ama duygusal boyutta Yengeç kadar derine inmek isteyen bir burç değildir. Kısacası, Yengeç bu beraberlikte yeterli duygusal cevap alamadığı için hayal kırıklığı yaşayabilir. Aynı zamanda İkizler Yengeç’ten bir önceki burç olduğu için sizin gizli, hassas yönlerinizi de çok iyi bilebilir, hatta sizi zayıf yönlerinizden yaralayabilir. Duygusal boyutta bağlanma ve kararlılık arayan Yengeç için İkizler çok iyi bir partner olamayabilir. Arkadaşça beraberlikler bu ikili için en iyi alternatif olabilir. Bir aradayken sözden söze, duygudan duyguya hızla geçebilirsiniz. İş hayatında Yengeç ekonomik konularda, İkizler ise daha çok pazarlama kısmında olacak biçimde bir rol paylaşımı yapılabilir.

UYUM
Aşkta:%40, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında % 40

Yengeç burcu ilişkilerinde genel tutumu: Bağımlı, hassas, anne gibi koruyan, hayalperest ve yumuşak, ancak öfkelendiğinde yıkıcı, kolayca endişelenen, geleneksel değerlere ve güvene önem veren, kolayca kırılan ve alınganNot: Konular İnternet Sitelerinden derlenerek alıntı yapılmıştır.