Jüpiter'in Etkikeri-Akrep Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Jüpiter'in Etkikeri-Akrep Burcu => Gizli sırlı şeylerde sizi çeken, meraklandıran bir cazibe var. Da­ha doğrusu bir şeyin gizliliği, o şeyle ilgilenmeniz için yeter se­beptir.

Gönderen Konu: Jüpiter'in Etkikeri-Akrep Burcu  (Okunma sayısı 656 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Jüpiter'in Etkikeri-Akrep Burcu
« : Ocak 07, 2013, 06:50:24 ÖS »
Gizli sırlı şeylerde sizi çeken, meraklandıran bir cazibe var. Da­ha doğrusu bir şeyin gizliliği, o şeyle ilgilenmeniz için yeter se­beptir. Gizlilikten hoşlanıyorsu­nuz. Nüfuzlu olduğuna inandığınız kimselerle yakın olmak da hoşu­nuza gidiyor. Siz ezilenlerin savu­nucususunuz. Hep zayıflardan ya­naşınız. Tuhaf dostlarınız var. Bel­ki kriminal tipler bile. Başlangıç­ta bunun pek farkında olmayabi­lirsiniz ama, sonunda mesleki ve kişisel sırları her zaman deşip or­taya çıkarıyorsunuz... Bu bilgileri başkasının adına leke sürecek bi­çimde kullanmaktan da pek kaçın­mıyorsunuz.

Her hareketinizi haklı göstere­cek mantıksal nedenler bulmakta birincisiniz. Sorunları çözümlemekten, ufak tefek kötü olayları yenmekten büyük gurur duyuyor­sunuz ama bunların çoğunu da za­ten kendiniz yaratıyorsunuz. İyi yatırımları seçmekte olağanüstü şanslı (veya sezgili) birisiniz. Küçük yatırımları inancınızı gösterircesine destekliyorsunuz, sonun­da onlar dev şirketler oluyor ve temettü ödemeye başlıyorlar.

Uzun seyahatler yapıyorsu­nuz. Bunların bazılarına sizi yük­sek yöneticiler yolluyor. Bu yöne­ticilerin bazılarıyla gizli iş anlaş­malarınız olabilir. Hayatta kendi alanınızda epey saygınlık kazanı­yorsunuz, iş arkadaşlarınız arasın­da da. Bunlar sizi yetkili bir mev­kie yükseltebiliyor. O zaman ihti­rasınız, sebatınız, cömertliğiniz ve zorluklara, yoksunluklara dayan­ma yeteneğiniz daha da artıyor... tabii eğer sizce o amaç bütün bunlara değiyorsa! Siz çelişkili bir şekilde, hem yapıcı, hem yıkıcı olabiliyorsunuz.
Genelde faal, güvenli, ayrımcı, zeki bir kafanız var. Esrarengizlik­lere, mistisizme, doğa üstüne, ga­rip tecrübelere ilgi gösteriyorsu­nuz. Jüpiter'e ters aspektler var­sa, yani hava ve ateş burçlarındaki gezegenlerin sayısı çoksa, sah­te dostlara, akılsız yatırımlara ve nüfuzluların kıskançlığına karşı tetikte olun. Siz doğuştan gurur­lusunuz. Başkalarına sırlarınızı aç­mak konularında da çok dikkatli olmanız gerekir.