Mars'ın Etkileri - Akrep Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Mars'ın Etkileri - Akrep Burcu => İhtimal ki hayatınız "ya hep ya hiç"den ibarettir. Direnip her yo­lu deneyen, kendiliğinden hareke­te geçen, canlı, kararlı, olumlu ve sert

Gönderen Konu: Mars'ın Etkileri - Akrep Burcu  (Okunma sayısı 672 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Mars'ın Etkileri - Akrep Burcu
« : Ocak 07, 2013, 06:44:48 ÖS »
İhtimal ki hayatınız "ya hep ya hiç"den ibarettir. Direnip her yo­lu deneyen, kendiliğinden hareke­te geçen, canlı, kararlı, olumlu ve sert birisiniz. Yanınızda çalışan herkesten fazla çalışıyor, fazla emek harcıyorsunuz. Çekici ve ha­şinsiniz. Patronsanız sizinle ge­çinmek oldukça zor. Güveninizi kazanmış kimseler­le geçimlisiniz ama, dinlenmeye ve eğlenmeye yeterince zaman ayırmıyorsunuz. Ne yapıyorsanız, kendinizi vererek yapıyorsunuz.

Yaratıcı gücünüz epey fazla ama ihtiraslarınız da güçlü. Ken­dinizi kontrol etmeniz, o volkanik duygularınızı bir disipline sokma­nız güçleştiği zaman telafisi zor zararlar açıyorsunuz başınıza. Tehlikeli işleri çekici bulgula­rınızı bir disipline sokmanız güç­leştiği zaman telafisi zor zararlar açıyorsunuz başınıza. Tehlikeli işleri çekici bulma­nız, kaza ihtimali yüksek koşulla­ra dalmanıza yol açabilir. Bu yüz­den de beklenmedik, feci bir şid­det ölümü ile hayatınız sona ere-bilir. Esrarengiz olaylardan hoşla­nıyor, olayların yüzeyini kazıp de­rinine inerek sizi tatmin edecek açıklamaları bulma eğilimi göste­riyorsunuz. Üstelik bu yoğun me­rakınız her zaman alışılmış ve ka­bul edilmiş yolları da seçmiyor.

Siz mistik, psişik araştırmala­ra ve benzeri konulara da yönele­bilirsiniz. Uzun yolculuklardan, ev­lilikten, karşı cinsle ilişkilerden kazançlı çıkacaksınız. Her ne pro­jeyi üstlenirseniz, onu amaçlı bir eylemle ve yoğun biçimde yapı­yorsunuz. Temel ve doğrudan doğruya amacınız her zaman için somut sonuçlar elde etmek. Dolambaçlı yollara tahammülünüz yok. Çalış­kan, pratik birisiniz ve amaçlarını­zı nasıl gerçekleştirebileceğinizi çok iyi biliyorsunuz.

Başkalarına biraz soğuk görü­nebilirsiniz. Genelde insanların duygularına önem vermeyen, sır saklayan, alaycı, bencil ve hınç al­mayı seven biri gibi görünebilirsi­niz. Şemanızdaki diğer etkenler, örneğin Venüs, Jüpiter, ya da gü­neş, toprak ve su burçlarına rast­layıp bu etkileri hafifletmiyorsa, bunlar belki de doğru olabilir. Aletleri kullanmaya yatkınsınız, cesaret gerektiren işlerden ka­zanç sağlayabilirsiniz. Mükemmel cerrah olursunuz. Petrol arayıcısı, dalgıç, savaşçı, ya da vücut tema­sı gerektiren spor dalların da ödül alabilirsiniz. Büyük mıknatıs gü­cünüz, çekiciliğiniz var. Orijinal bir bakış açınız var. Gamsız ve cesur­sunuz. Üstlerinizin görüşlerine, fi­kirlerine aldırmıyorsunuz bile. Her tür faaliyeti, faaliyet olarak sevi­yorsunuz. İleri görüşlülüğünüz he­men hemen kehanet düzeyinde, inançlı biçimde bağımsız ve ide­alistsiniz. Sürünmektense uçma­yı tercih edenlerdensiniz. Seyahat etmeyi, serüvenleri sevmenize rağmen, kendi kuşağınızın genel eğilimlerini de etkilemek istiyor­sunuz. Genelde içgüdülerinizle hareket ediyorsunuz. Fevri davra­nıyor, aklınızdan geçeni pat diye söylüyorsunuz.

Gösterişin, sahteliğin gerisin­de yatan gerçeği görebildiğiniz için, çoğu zaman yargılarınızda yanılmıyorsunuz. Bu durum, avını­zı tedirgin ve öfkeli yapıyor. Ama siz samimi, liberal, hırslı ve cö­mertsiniz. Aynı zamanda buluş sa­hibi, akıllısınız. Açıkhava sporlarına hayransı­nız. Her tür atletik ve zorlu jimnas­tiği seviyorsunuz. Belki askerlik ve denizcilik taktiklerine de hay­ranlığınız var. Bir savaşçının o ya­lın yaşamını da seviyorsunuz.

Aktif, yaratıcı zihniniz, uyum içinde geçen tartışma ve münaza­ralardan hoşlanıyor. Bunları arka­daşlar arasında seviyorsunuz. Siz mirastan, arkadaşlardan ve evlilik­ten yararlı çıkacaksınız. Ama gös­tergeler birden fazla evlilik yapa­cağınız yolunda. Ters etkiler altında, örneğin Satürn'ün Balık, Yengeç veya Ak­rep burcuna girmesi, ya da top­rak burçlarından birine girmesi halinde, Mars size, gelenek dışı din liderlerinden sorunlar getiri­yor, kardeşlerle, komşu ve akraba­larla mutsuz ilişkiler getiriyor ve hayat biçiminize de tehlike getiri­yor. O açık sözlü, kuşkucu, put kı­rıcı eğilimlerinizi kontrol altına al­mayı öğrenin.