Merkür'ün Etkileri Akrep Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Merkür'ün Etkileri Akrep Burcu => gölgeli günlerini de hesaba katarsak Merkür gezegeninin geri hareketinin etkisi altında geçeceğinden, lütfen ani yenilik, karar, yön değişikliği veya

Gönderen Konu: Merkür'ün Etkileri Akrep Burcu  (Okunma sayısı 924 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Merkür'ün Etkileri Akrep Burcu
« : Ocak 07, 2013, 06:42:20 ÖS »
gölgeli günlerini de hesaba katarsak Merkür gezegeninin geri hareketinin etkisi altında geçeceğinden, lütfen ani yenilik, karar, yön değişikliği veya ani teklifler konusunda herhangi bir adım atmadan önce eğer olanağınız varsa beklemede kalmanızı öneriyorum. Yılın önemli geri hareketi olan bu seyir, 31 Ağustos(Gölgeli günlerin başlangıcı) itibariyle başlayıp 5 Ekim(Gölgeli günlerin sonu) günü sona erecek ve Terazi-Başak olmak üzere iki ayrı burç üzerinde etkili olacaktır.

Doğum haritalarınızda bu burçların bulunduğu yaşam alanlarında ve Merkür gezegeninin yönettiği evlerde etkili olacak bu geri hareket bir çoklarınızın düşündüğü gibi olumsuz bir etki değildir. Sadece yavaşlatıcı ve daha içe dönük düşünmenizi sağlayıcıdır. Trafikte sarı ışık anlamına gelen bu geri harekette, herşeyi bir kez daha gözden geçirmeyi, incelemeyi, tarafsız ve gerçekçi bir şekilde düşünmeyi ihmal etmeyiniz.

Kararlarınızı tekrar tekrar gözden geçirin ve emin olana dek bunu sürdürünüz. Geri hareket boyunca kafanızın içinde iki seçenek belirebilir. İsteğiniz bu iki yönden biri olsa da, politik düşünmeye çalışın. Yani hangi yönde gitmeye karar verdiyseniz, diğer seçenekte kalan kişilerle ilişkinizi belli düzeyde korumaya özen gösterin. Söz gelimi yeni bir iş, ortaklık ve ilişkilerde bunu denemekte fayda vardır. Diğer taraftan 31 Ağustostan çok daha öncesi kararlaştırdığınız, incelediğiniz ve olumlu olacağına kanaat getirdiğiniz işlerinizi yürürlüğe koyabilirsiniz. Fakat bu tarihten geri hareketin bitimine kadar gölgeli günleri de dahil olmak üzere, yenilik anlamındaki ilişki, iş ve parasal girişimlerinizi ise lütfen beklemeye alınız.