Venüs'ün Etkileri - Akrep Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Venüs'ün Etkileri - Akrep Burcu => Sevgiyi ve duyguları temsil eden Venüs'ün, sinsi, kurnaz ve aynı zamanda kıskançlık ve derin sezgileri temsil èden Akrep'te ol­ması tuhaf durumlara

Gönderen Konu: Venüs'ün Etkileri - Akrep Burcu  (Okunma sayısı 529 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Venüs'ün Etkileri - Akrep Burcu
« : Ocak 07, 2013, 06:46:04 ÖS »
Sevgiyi ve duyguları temsil eden Venüs'ün, sinsi, kurnaz ve aynı zamanda kıskançlık ve derin sezgileri temsil èden Akrep'te ol­ması tuhaf durumlara sebep olur. Yoğun sahiplik duygusu güçlü, sık sık kıskançlığa yönelen bir aşk yapınız olmalı. Sevgisini gösteren, çok uçarı bir âşıksınız. Sizi ihtiras­larınız yönetiyor olabilir. Lüksten hoşlanıyor, gösterişli zevkleri se­viyorsunuz. Karşı cinsi çok çekici bulma­nıza rağmen, büyük ihtimalle aşk­ta, kur yapma döneminde ve ev­lenmede sonu gelmez gecikmeler yer alıyor. Eşinizle de üstesinden gelinmesi gereken büyük zorluk­lar çıkıyor. Tatsız kavgalar, kıskançlıklar, hınç almalar birbirini iz­liyor. Eşinizin erken ölmesi mümkün.

Seyahat etmekten, spekülas­yon yapmaktan, hatta evliliği ve­ya diğer ilişkileri kullanıp bunlar­dan parasal yararlar çıkarmak için planlar yapmaktan hoşlanıyorsu­nuz. Antisosyal yaratılıştaki insan­larla, belki kriminal tiplerle bile dostluk kurma eğiliminiz var. Mis­tik veya doğa üstüne ilgi göste­renlerle ilişki kurmak da eğilimle­riniz arasında. Genelde rahat para harcayan birisiniz. Yanında bulunmaktan zevk aldığınız kimselere karşı cö­mertsiniz. Hele bu karşı cinsten ise ona her şeyinizi verebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın eşlerinden birine karşı büyük ilgi duyabilir ve karşı­lık da alırsınız. Ancak bunun pla­tonik seviyede kalması büyük ihtimal. Hayatınızı su burçlarıyla ilgili bir şeyden (Yengeç, Akrep, Balık) kazanacaksınız. Bir vasiyetname­den, mirastan, evlilikten ya da or­taklıktan size para gelmesi hep gecikiyor ama, sonunda ölmüş bi­rinden bir tür maddesel ödül elde edeceksiniz. Ancak o yoğun duy­gularınızı kontrol ederseniz haya­tın tatsız tecrübelerinden kurtula­bilirsiniz.