Jüpiter'in Etkikeri-Başak Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Jüpiter'in Etkikeri-Başak Burcu => Jüpiter'in Etkileri - Başak, Jüpiter'in Etkileri - Başak Burcu Jüpiter'in Etkileri - Başak; Küçük olaylardan büyük ders­ler çıkaran tecrübe

Gönderen Konu: Jüpiter'in Etkikeri-Başak Burcu  (Okunma sayısı 701 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Jüpiter'in Etkikeri-Başak Burcu
« : Ocak 07, 2013, 02:26:17 ÖS »
Jüpiter'in Etkileri - Başak, Jüpiter'in Etkileri - Başak Burcu
Jüpiter'in Etkileri - Başak;
Küçük olaylardan büyük ders­ler çıkaran tecrübe ansiklopedisi niteliğinde birisiniz. Bu yetenek belki o ayrımcı huyunuz yüzünden başaramadığınız normal duygusal alışverişlerin yerine gelişmiş. Kendinizi rahat bırakmak, çocuk­ların, eğlencelerin, spekülasyo­nun zevkini çıkarmak istiyorsunuz ama, çok tedbirli bir tutumla hep aslında var olmayan sorunlar ara­yıp duruyorsunuz. Doğa kanunlarını incelemeye merakınız var. Özellikle de perhiz­le ve sağlıkla ilgili olanlarını. Bü­yük ihtimalle emekçilerden yana­şınız. Ama işyerindeki elemanlar sizi bir şeye zorlamayı güç bulu­yorlar.

Dost ve arkadaşlarınızı büyük bir dikkatle seçiyorsunuz. Jüpi­ter'in bu zihinsel burçta olması, ayrım, tedbir ve ölçülülük nitelik­leriniz daha da artırıyor. Felsefi konulara, bilimsel araştırmalara da eğiliminiz var. Analitik bir ze­kâ yapınız var. Kendinizi biraz ra­hat bırakın. Daha az katı ve resmi olmalısınız.

Sans oyunları ve spekülasyon size göre değil. Piyasayı inceleyip akılcı yatırımlar yapabilirsiniz ama, eğer gözü kapalı dalarsanız, elinizdekini kaybedersiniz, iş arka­daşlarınızdan ve yanınızda çalı­şanlardan yana şansınız var. Uzun vadeli yatırımlarda, edebî ve ticarî girişimlerde de öyle. İş hayatında genelde şanslısınız.

Başlangıçta aklınızdan bile geçiremediğiniz ekonomik ve sosyal düzeye kesinlikle yükseleceksi­niz, iş faaliyetleriniz sizi yabancı diyarlara götürecek, ilerdeki eşini­zi orada tanıyacaksınız. Bu insan biraz eksantrik. Belki sizin kadar başarılı değil... ya da belki ente­lektüel açıdan sizin denginiz de­ğil.