Merkür'ün Etkileri Başak Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Merkür'ün Etkileri Başak Burcu => Merkür'ün Etkileri - Başak, Merkür'ün Etkileri - Başak Burcuna Etkileri Merkür'ün Etkileri - Başak; Başak, Merkür'ün asıl burcu­dur. Merkür ise beyni

Gönderen Konu: Merkür'ün Etkileri Başak Burcu  (Okunma sayısı 626 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Merkür'ün Etkileri Başak Burcu
« : Ocak 07, 2013, 02:20:00 ÖS »
Merkür'ün Etkileri - Başak, Merkür'ün Etkileri - Başak Burcuna Etkileri
Merkür'ün Etkileri - Başak;
Başak, Merkür'ün asıl burcu­dur. Merkür ise beyni ve onun fa­aliyetlerini kontrol eder. Merkür'­ün evinde olması beyinsel faaliye­ti had safhaya vardıracağı için ih­timal ki siz kuşkucu ve eleştirici­siniz. Ayrıştırıcı bir zihniniz ve ba­kış açınız var. Bir şeye ikna olma­dan önce onu çok iyi görmeli, bilmeli, baştan sona anlamalısınız, veya zihinsel yeteneklerinizi zor - iyi bir öğrenci, yazar, inceleyici konuları, planlar yapmayı olursunuz. Matematik, edebiyat seviyorsunuz. İyi bir hatip olmalısınız. Dilin inceliklerine doğuştan yatkınsı­nız. Ancak yabancı dilleri öğren­mede (Eğer Ateş veya Hava burç­larından değilseniz) güçlük çeker­siniz. Dillerin yapısı, onları öğren­mekten daha çok meşgul eder si­zi.

Perhiz, sağlıklı koşullar ve te­davi, ilginizi çeken konuların baş­larında yer alıyor. Ciddi ve sessiz­siniz, çalışmayı seviyorsunuz, esas olarak oldukça entelektüel­siniz ama bunu gösterişe hiç ka­çamıyorsunuz. Çalışma ve incele­melerinizden öğrendiklerinizi he­men günlük uygulamaya aktarabiliyorsunuz... En büyük kusurunuz çok şeyi birden üstlenmek... Aynı anda çok fazla projeyi birden yü­rütmeye kalkıyorsunuz. Başarıla­rınız somut ve süreli olmakla bir­likte, sizi herhalde şöhrete götür­emez. Örneğin güzel yazı yazmayı öğrenirsiniz de, ihmal edilmiş, fark edilmemiş, yada sevilmeyen ko­nuları seçer, yazarsınız... Buna da pratik, yararcı bir biçimde yapar­sınız. Aynı işi yapıp sansasyonel başarılar kazanan birinin ödülleri her nasılsa size gelmez.