Satürn'ün Etkileri - Başak Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Satürn'ün Etkileri - Başak Burcu => Satürn'ün Etkileri - Başak, Satürn'ün Etkileri - Başak Burcu Satürn'ün Etkileri - Başak; Sizin için en kârlı yatırım en çok zevk alacağınız iş, her

Gönderen Konu: Satürn'ün Etkileri - Başak Burcu  (Okunma sayısı 569 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Satürn'ün Etkileri - Başak Burcu
« : Ocak 07, 2013, 02:25:23 ÖS »
Satürn'ün Etkileri - Başak, Satürn'ün Etkileri - Başak Burcu
Satürn'ün Etkileri - Başak;
Sizin için en kârlı yatırım en çok zevk alacağınız iş, her halde emlak komisyonculuğu olabilir. Hayatınızın ilk yarısı hep engellerle, üzüntülerle, hastalıklarla, zor­luklarla dolu olup sizi sinir krizinin eşiğine getirmiş olabilir. Genelde hastalıklarınızı abartan birisiniz. Ama ihtimal ki çok ciddi hastalık­lara yakalanırsınız. Baş ağrıları ve kabızlık temel sorununuz olabilir. Genellikle sessiz, kapanık, alçak gönüllü, kendini göstermekten ka­çınan, nazik, aşırı dikkatli... Öyle­sine kaygılı ve tedbirlisiniz ki, so­nunda kendi moralinizi bozuyor, olumsuz düşüncelere yönetiyor­sunuz.

Ciddisiniz, sessizsiniz. Aynı zamanda çevreyi dikkatle gözlemiyorsunuz, kavgaya hemen ha­zırsınız, başkalarına hiç güvenmi­yorsunuz, kuşku, kaygı dolu, içi karanlık, tedirgin, kolay moral bo­zukluğuna uğrayan birisiniz. Bü­tün bunlar, mutlu bir evliliği sağ­lamakta pek yanlış niteliklerdir. Bu tavırlarınız beraberliğe, bu ara­da evliliğe de bahtsızlıklar ve ge­nel bir mutsuzluk getirir. Kafanız çalışıyor. Sağlıkla, dezenfeksiyon ve temizlik konularıyla, belki ede­biyatla ilgili bilimsel çalışmalarda başarılı olabilirsiniz.