Ay'ın Etkileri - Boğa Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Ay'ın Etkileri - Boğa Burcu => Ay'ın Etkileri - Boğa; Boğa sabit ve topraktır. Ay ise değişken ve sudur. Şayet Ay aynı zamanda tepe noktasında da bulunmuyorsa Boğa'nın sabitliği

Gönderen Konu: Ay'ın Etkileri - Boğa Burcu  (Okunma sayısı 1315 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı administrator

  • Administrator
  • General
  • *****
  • İleti: 24515
  • Karma: +3/-1
    • Profili Görüntüle
    • Toplist Ekle Site Ekle
Ay'ın Etkileri - Boğa Burcu
« : Aralık 17, 2010, 05:17:01 ÖS »
Ay'ın Etkileri - Boğa;
Boğa sabit ve topraktır. Ay ise değişken ve sudur. Şayet Ay aynı zamanda tepe noktasında da bulunmuyorsa Boğa'nın sabitliği ağır basar. Toprak ve suyun uyu­mu ve sabitlik, sizi oldukça tutu­cu biri yapar. Kurulu düzenden hoşlanmasanız bile güzel ve ahenkli olan her şey sizi cezbeder.

Koç Burcu genelde iç güdüsel etkiler yapan bir burçtur. Ay'ın Koç'ta olması bunun tersine, iç­güdüsel davranışları yok eder. Ba­şarılı olmak için derin bir arzunuz var. Bu amaçla tutucu, olumlu ve ihtiraslı biçimde çalışacaksınız. Ay, Boğa Burcu'ndayken doğan­lar iyi dostlar edinirler. Genellik­le para, ev veya arazi edinirler. Bu burçtakilere eski, yerleşmiş, say­gın, ağırlıklı ve geleneksel olan her şey çekici gelir. Ne tür iş ya­pıyor olursanız olun, sonunda pa­ra kazanacaksınız. Belki yapacağı­nız iş sizin yeteneğinize ya da ha­yattaki mevkiinize layık görülme­yebilir. Belki o işin esrarengiz ve­ya gizli bir yanı bile bulunabilir, ih­timal ki antikacılık yapıyorsunuz.

Dernek, kooperatif vb. gibi ku­ruluşlar aracılığıyla da para kazan­manız mümkün. Genelde iyi ve sosyal bir kişiliğiniz var. Tatlı davranışlısınız. Ama biraz fazla mad­deci olma eğiliminiz var. Duyula­rınız da çok güçlü. Rahat, zevkli bir sosyal hayattan hoşlanıyorsu­nuz. Konuşma ya da şarkı söyle­me sesiniz güzel olabilir. Tiyatro­ya, dost edinmeye, gruplara veya derneklere katılmaya karşı sevgi­niz var.
BilX.Net