Venüs'ün Etkileri - Boğa Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Venüs'ün Etkileri - Boğa Burcu => Venüs'ün Etkileri - Boğa; Şayet başka etkenler durumu değiştirmiyorsa, siz eninde so­nunda miras yoluyla gelecek bir servete konacaksınız. Bu para

Gönderen Konu: Venüs'ün Etkileri - Boğa Burcu  (Okunma sayısı 1151 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı administrator

  • Administrator
  • General
  • *****
  • İleti: 24515
  • Karma: +3/-1
    • Profili Görüntüle
    • Toplist Ekle Site Ekle
Venüs'ün Etkileri - Boğa Burcu
« : Aralık 17, 2010, 05:18:36 ÖS »
Venüs'ün Etkileri - Boğa;
Şayet başka etkenler durumu değiştirmiyorsa, siz eninde so­nunda miras yoluyla gelecek bir servete konacaksınız. Bu para ev­lilik vasıtasıyla da gelebilir. Kısa­cası,siz, emek harcamadan bir servete konabilirsiniz. Ama etken­ler bunun epey ertelenerek gele­ceğini gösteriyor. İnsanların pek çoğu gibi siz de paraya hayır de­miyorsunuz ama siz parayı, ifade ettiği kolaylık, rahatlık ve zevkler için, bunları kendinize ve yakınla­rınıza sağlamak için istiyorsunuz. Böyle şeyleri dostlarınızla paylaş­maktan çok hoşlanıyorsunuz.

Zihinsel olmaktan çok duygu­sal eğilimlisiniz. Düşünmektense hissetmek daha hoşunuza gidi­yor. Bu yüzden sezgilerinize, ön­sezilerinize önem veriyorsunuz. Duygularınız derin ve sürekli. Bir durum veya bir kimse hakkın­da bir kere kararınızı verdiniz mi artık sizi karardan çevirmek he­men hemen imkânsız. Sosyal ha­yatınızda ve zevklerinizde tutucu ve gelenekçisiniz. Kimse sizi ko­lay kolay tufeyli enteller arasında bulamaz. Bu sosyal açıdan böyle olduğu gibi, cinsel açıdan da böy­le. Yerleşmiş, kabul edilmiş, kanıt­lanmış yollar en iyisidir, diyorsu­nuz. Adet, formalite, usulüne uy­gun yaklaşım, sizin için çok önemli. Duygulu ve sadıksınız.
BilX.Net