Ay'ın Etkileri - İkizler Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Ay'ın Etkileri - İkizler Burcu => Ay'ın Etkileri - İkizler; Ay'ın değişken ve nemli tabiatıyla ikizler'in değişken havası si­zi hem fiziksel, hem zihinsel ola­rak çok hareketli biri

Gönderen Konu: Ay'ın Etkileri - İkizler Burcu  (Okunma sayısı 843 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı administrator

  • Administrator
  • General
  • *****
  • İleti: 24515
  • Karma: +3/-1
    • Profili Görüntüle
    • Toplist Ekle Site Ekle
Ay'ın Etkileri - İkizler Burcu
« : Aralık 17, 2010, 05:27:15 ÖS »
Ay'ın Etkileri - İkizler;
Ay'ın değişken ve nemli tabiatıyla ikizler'in değişken havası si­zi hem fiziksel, hem zihinsel ola­rak çok hareketli biri yapıyor, okumadığınız çalışmadığınız yada iletişimde bulunmadığınız zamanlarda, ya birilerini ziyaret ediyor, ya yürüyor, ya bir vasıtayla geziyor, ya da kısa yolculuklar yapıyorsu­nuz. Birden fazla eviniz var ve büyük ih­timalle evinizi sık sık değiştiriyorsunuz. Ay'ın pozisyonunuzu entellektüel açıdan ele alacak olursak iyi kitapları, bilimsel ve edebi konu­ları okumak ve tartışmaktan zevk alıyorsunuz, diyebiliriz. Şu ya da bu şekilde kafanızla yaşayan biri­siniz. Hayatınızı bir entelektüel olarak kazanıyorsunuz... Ya yazar, ya öğretmen, ya gazeteci, ya satı­cı, ya desinatör ya da sunucu ve­ya spiker.

Eviniz gibi işinizi de sık sık de­ğiştiriyor olabilirsiniz. Tabii birden fazla mesleğiniz de olabilir. Sağ ve sol elinizi aynı maharetle kul­lanıyor bile olabilirsiniz, iki işi aynı zamanda yapabilirsiniz, iyi bir yazar, özellikle romancı olmak için her türlü imkâna sahipsiniz. Sebatınız eksik olabilir ya da baş­kalarıyla ilişkilerinizde pek de dü­rüst sayılamayacak biçimde dav­ranabilirsiniz, işte bu yüzden di­siplin isteyen romancılıktan çok kısa öyküler veya şiir yazmayı ter­cih edebilirsiniz.

Güneş'in veya Ay'ın ikizlerde olduğu bir şema, doğum sırasın­da ters bir aspektten etkilenmişse, sonuç genellikle kötü planlar, komplolar yapma ya da dürüstlük dışı işlerle uğraşma şeklinde be­lirir. Dostlarınız ve ortaklarınız açı­sından daha da beteri siz bunu idealistsiniz. Ay'ın Aslan Burcunda olması genellikle yüksek zekâ düzeyiyle bağlantılı olur. Sanatı, tiyatroyu, müziği, resmi ve edebiyatı sevme­yi beraberinde getirir. Bazı lüksleri de çok seviyor olabilirsiniz... Mü­cevher, şık giysiler, vb. gibi şey­lere tutku duyabilirsiniz. Canlı, se­batkâr bir ruhunuz, işlek bir kafa­nız, iyi organizasyon yeteneğiniz var. Ancak yazı yazma ve kompo­zisyon yeteneğiniz gelişmemiş olabilir.
BilX.Net