Jüpiter'in Etkileri - İkizler Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Jüpiter'in Etkileri - İkizler Burcu => Jüpiter'in Etkileri - İkizler; Espri gücünüz mükemmel ol­malı. Ama herhalde bu tarafınızı yeterince bilmiyor, hiç kullanmıyorsunuz. Neşeli bir bakış

Gönderen Konu: Jüpiter'in Etkileri - İkizler Burcu  (Okunma sayısı 963 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı administrator

  • Administrator
  • General
  • *****
  • İleti: 24515
  • Karma: +3/-1
    • Profili Görüntüle
    • Toplist Ekle Site Ekle
Jüpiter'in Etkileri - İkizler Burcu
« : Aralık 17, 2010, 05:30:56 ÖS »
Jüpiter'in Etkileri - İkizler;
Espri gücünüz mükemmel ol­malı. Ama herhalde bu tarafınızı yeterince bilmiyor, hiç kullanmıyorsunuz. Neşeli bir bakış açınız var. Sohbetiniz rahat ve akıcı. Mektuplaşmakta, fikir değiştokuşunda beceriklisiniz. Başka kimse­lerle ilişkinizi kesmemeye büyük önem veriyorsunuz ama biraz da­ğınıksınız, zihinsel ve sinirsel enerjilerinizi dağınık tutuyorsu­nuz. Kendinizi konuya konsantre ediyorsunuz. Bu yüzden de başla­dığınız işi bitirmede güçlük çeki­yorsunuz. Sebatınız hemen kırıtı­yor. Bu zaafınızı bilerek, problem­lerinizin üzerine gitmek zorunda­sınız. Ama iyi bir idaealist ve il­ham sahibisiniz. Ne varki fikriniz çabuk değişiyor. Tedirginsiniz, emin değilsiniz. Size iki evlilik gö­rülüyor. Biri yakın tanıdığınız biriy­le. Bu komşu ya da akraba olabi­lir.

Sonucu ne olursa olsun, seya­hatleriniz nedeniyle bir takım so­runlarla karşılaşabilirsiniz (seyahatleriniz de az değil). Yazı yazma ve akrabalar konusunda sorunlar çıkabilir. Bunların hepsi evliliğini­zi etkileyecektir.

Jüpiter'in İkizler burcunda ol­ması sizi doğuştan iletişimci ya­par. Yazıyla, yayınla ilgili bir işe yönetebilirsiniz. Özellikle iferi gö­rüşlü din, bilim, icat konularıyla il­gili bir dala. Eğer Jüpiter şemanız­da kötü aspektler almışsa yani Mars'la Satürn toprak veya su burçlarındaysa, tutulmayan veya kâr getirmeyen girişimler nedeniy­le yayın işlerinizle ilgili zorluklar çıkabilir. Ne olursa olsun, siz yi­ne de en ilginç, içten ve doyuru­cu dostlardan biri olabilirsiniz.
BilX.Net