Mars'ın Etkileri - İkizler Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Mars'ın Etkileri - İkizler Burcu => Mars'ın Etkileri - İkizler; Çok faalsiniz. Hareketli kıvrak bir zekânız var ve durumları işini­ze geldiği gibi değiştirecek kadar beceriklisiniz.

Gönderen Konu: Mars'ın Etkileri - İkizler Burcu  (Okunma sayısı 1094 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı administrator

  • Administrator
  • General
  • *****
  • İleti: 24515
  • Karma: +3/-1
    • Profili Görüntüle
    • Toplist Ekle Site Ekle
Mars'ın Etkileri - İkizler Burcu
« : Aralık 17, 2010, 05:29:19 ÖS »
Mars'ın Etkileri - İkizler;
Çok faalsiniz. Hareketli kıvrak bir zekânız var ve durumları işini­ze geldiği gibi değiştirecek kadar beceriklisiniz. Sizde ileri bir meka­nik yetenek ve icat gücü olabilir pratiksiniz. Buluşlar yapacak ka­pasitedesiniz. Ama galiba hareke­ti sırf hareketin hatırına seviyorsu­nuz. Eğer Mars'ın yaptığı açılar iyiyse, çok iyi avukat, yazar, veya öğretmen olabilirsiniz. Özellikle eğitim sahasında sivrilebilirsiniz. Dobra, güçlü ve saldırgan zihinsel tutumunuz nedeniyle iyi bir münazaracı olabilirsiniz. Keskin göz­lemleriniz, konuları derinliğine an­lama yeteneğiniz var ama kon­santrasyonunuz eksik.

Kendinizi işe veremediğiniz zamanlar olu­yor. Eğer horoskopunuzda Mars'­la açı yapan burçlar su/veya top­rak burçları ise ve Mars da ikizler burcunda yer alıyorsa size büyük bir karamsarlık kazandırır. Sık sık kaza yapar, omuz, kol veya elleri­nizi kırarsınız. sinirlilik sonucu fazla sigara içmek ciğerlerinizde ağrılara yol açabilir. Genelde Mars'ın kötü aspektleri, kardeşler arasında kavga, kötü niyet veya ayrılığa gider. Bu akrabalar içinde geçerlidir. Komşularla geçimsiz­lik, yazı yazmada, seyahatte ve eğitimde zorluk ortaya çıkar. Bun­ların dışında, son derece pratik, değerlendirmelerini çabuk yapıp doğru sonuçlara varabilen birisi­niz.
BilX.Net