Venüs'ün Etkileri - İkizler Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Venüs'ün Etkileri - İkizler Burcu => Venüs'ün Etkileri - İkizler; Neşeli, romantik ve seyahat etmekten aşırı derece hoşlanan biri olmalısınız. Geniş bir çevre­niz, iyi dostlarınız var.

Gönderen Konu: Venüs'ün Etkileri - İkizler Burcu  (Okunma sayısı 1076 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı administrator

  • Administrator
  • General
  • *****
  • İleti: 24515
  • Karma: +3/-1
    • Profili Görüntüle
    • Toplist Ekle Site Ekle
Venüs'ün Etkileri - İkizler Burcu
« : Aralık 17, 2010, 05:29:33 ÖS »
Venüs'ün Etkileri - İkizler;
Neşeli, romantik ve seyahat etmekten aşırı derece hoşlanan biri olmalısınız. Geniş bir çevre­niz, iyi dostlarınız var. Zihin gücü­nüz ve duygularınız yontulmuş ve berrak...Flört etmekten hoşlanıyor, ay­nı anda birden fazla aşk ilişkisini sürdürüyor ve bu yüzden, başını­za kıskançlıklar ve üzüntüler açı­yorsunuz. Yine de aynı şeye tek­rar, en başından başlıyorsunuz.

Çok iyi sohbet yeteneğiniz var. Geniş bilgi dağarcığına sahipsi­niz. Tipik bir ansiklopedistsiniz. Her konuda, tatlı sohbetler yapa­cak kadar bilginiz var. Tabi ki yü­zeysel... Büyük ihtimalle kazancı­nızı birden fazla iş veya meslekten elde ediyorsunuz, ya da sık sık iş değiştiriyorsunuz. Müzik, resim, yazı, öğretmenlik ve tiyatro size kolay geliyor ama tabii gerekli eği­timi elde etmişseniz. Fazla okul eğitiminiz olmasa bile, orijinal, ya­ratıcı, sezgi dolu yeteneklerinizle hayatta epey ilerlere varabilirsiniz.

Venüs'ün İkizler burcunda bu­lunması sizi dışa dönük, dostça davranışlı, sosyal, iyi huylu, kibar yapıyor. Çeşitli oyunları, hafif zi­hinsel eğlenceleri, örneğin bulma­ca tipi şeyleri sevmenize yol açı­yor. Birini melankolik bir şekilde seviyor ve gerçekten hakkı varmış gibi ondan sadakat bekliyorsu­nuz? Tutarsızlığınız sizi uzak bir akrabayla evlenmeye götürebilir. Siz aslında iki ya da daha çok ke­re evlenebilirsiniz, öğretmenlik yapmaktan, konuşmaktan, bunları yapmak için seyahat etmekten bü­yük zevk alıyorsunuz. Eğer Ve­nüs'ün açıları iyiyse, komşular, iş arkadaşları, kardeşler ve akrabalar arasında sevgi ilişkileri çok yoğun.
BilX.Net