Jüpiter'in Etkileri - Koç burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Jüpiter'in Etkileri - Koç burcu => Jüpiter'in Etkileri - Koç; Bir gün eninde sonunda lider odur, şu veya bu meselede insan­ları peşinize takabilirsiniz. Seya­hat etmeyi, ufkunuzu,

Gönderen Konu: Jüpiter'in Etkileri - Koç burcu  (Okunma sayısı 1847 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı administrator

  • Administrator
  • General
  • *****
  • İleti: 24515
  • Karma: +3/-1
    • Profili Görüntüle
    • Toplist Ekle Site Ekle
Jüpiter'in Etkileri - Koç burcu
« : Aralık 14, 2010, 09:23:08 ÖÖ »
Jüpiter'in Etkileri - Koç;
Bir gün eninde sonunda lider odur, şu veya bu meselede insan­ları peşinize takabilirsiniz. Seya­hat etmeyi, ufkunuzu, zihninizi ge­liştirmeyi çok seviyorsunuz. Ken­dine aşırı güvenen, cesur, sporla­rı seven birisiniz. Hırslısınız. Ama bir kere başarı ulaşabileceğiniz yere kadar yaklaşınca, hemen he­definizi değiştiriyor, başka bir şe­yin peşine düşüyorsunuz. Sizin için önemli olan başarıyor olabil­mek. Bir işi başaracağınıza kesin kanaatiniz geldi mi o iş gözünüz­de büyüsünü kaybediyor. İki gö­revde birden çalışmak yada aynı anda iki mesleğin sahibi olmak si­zin için mümkün.

Jüpiter'in Koç burcunda olması, cömert ve müs­rif bir insan olmanızı kolaylaştırı­yor. Zaten bu özelliğinizdir, sizi çekici kılan. Konuşup anlaşması kolay bir insansınız. Cömert, dü­rüst, idealist, felsefeye yatkınsı­nız. Pek çok nüfuzlu dostlarınız ve samimi hayranlarınız var. Genel­likle saygı gören birisiniz, her işi­nizde de şanslısınız. Zihinsel güç­lerinizi yükselen yada size seya­hat yolunu açan her şeyi çekici buluyorsunuz. Felsefeye ve ilkel dinlerin geleneklerine merakınız var.

Edebiyat ve bilimden de hoş­lanıyorsunuz. Hırslı, iyimser, ileri­ci, mantıklı, en sorumlu görevleri yapabilen birisiniz ve Özellikle de askeri görevlerde başarılı olmaya yatkınsınız. Çünkü o alanda yetki kullanabiliyor, saygınlık kazanabi­liyorsunuz.

Jüpiter eğer su ve toprak büro­larındaki gezegenlerden ters aspektler almıyorsa, sigorta, yatı­rım ve spekülasyon işlerinde şanslısınız. Çocuklardan, genç in­sanlardan, din aracılığıyla tanıdık­larınızdan, hukuk, seyahat ve ihra­cat işlerinden yana da şansınız var. Başarılarınızın tümü sizin ken­di çaba ve niteliklerinizin ürünü... Evliliğiniz, ev koşullarınız ve sos­yal pozisyonunuz da öyle...
BilX.Net