Mars'ın Etkileri - Koç burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Mars'ın Etkileri - Koç burcu => Mars'ın Etkileri - Koç; İhtiras ve savaşın simgesi Mars'la benlik ve yöneticiliğin temsilcisi olan Koç bir araya ge­lirse neler olabileceğini

Gönderen Konu: Mars'ın Etkileri - Koç burcu  (Okunma sayısı 2046 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı administrator

  • Administrator
  • General
  • *****
  • İleti: 24515
  • Karma: +3/-1
    • Profili Görüntüle
    • Toplist Ekle Site Ekle
Mars'ın Etkileri - Koç burcu
« : Aralık 14, 2010, 09:21:24 ÖÖ »
Mars'ın Etkileri - Koç;
İhtiras ve savaşın simgesi Mars'la benlik ve yöneticiliğin temsilcisi olan Koç bir araya ge­lirse neler olabileceğini düşünebi­lirsiniz. Nitekim Koç'a genellikle "Benlik Burcu" derler. Çünkü ho­roskopun doğal durumunda ilk dilim onundur ve Yükselen burcu, ya da fiziksel vücudu simgeler. Mars'ın burada bulunması, sizi gi­rişken, bağımsız biri yapar ve ön­ce kendi çıkarlarınızı düşünmeni­ze yol açar. Sizin gözünüzdeki "Bir Numara" kendinizsinizdir. Bencil olmanızın yanı sıra, cesur ve dinamiksiniz de. içgüdüyle ha­reket etme eğilimindesiniz. Her türlü sınırlamadan, kısıtlamadan, sizi bağlayan, o özgür, girişken, öncü yapınızı ifadeden ala koyan etkenlerden nefret ediyorsunuz. Bu durum düşünce konusunda da böyle. Çabuk kızıyorsunuz. Sık sık büyük öfke patlamaları gösteri­yorsunuz ama sönmeniz de o ka­dar çabuk oluyor.

Siz kazaya eğilimli olabilirsi­niz. Başınızdan veya yüzünüzden yara alma ihtimaliniz çok yüksek. Olumlu, dobracı, özgüven sahibi, bazen de kavgacısınız. Tabii olumlu yanlarınız daha çok. Çalışkan, hevesli, idealist ve serbest görüşlüsünüz. Gerçek duygularınızı başkalarından sakla­mak size zor geliyor. Açık sözlü­lüğünüz zaman zaman başınıza dert açıyor. Siz doğuştan serüven­cisiniz. Gençlik dolu bir canlılığı­nız var ve bu ileri yaşlarınıza kadar sürüyor. Aktif sporları seviyor, zevkin her türünden hoşlanıyorsu­nuz, özgüveniniz o kadar büyük, egonuz o kadar belirgin ki, plan­larınızı kimsenin yardımı olmaksı­zın uygulamakla kalmıyor, aynı za­manda, çoğunlukla büyük engel ve aksiliklere rağmen başarıya ulaşıyorsunuz.
BilX.Net