Satürn'ün Etkileri - Koç burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Satürn'ün Etkileri - Koç burcu => Satürn'ün Etkileri - Koç; Koç ilk burçtur. Şayet Satürn bu ilk burçta ise bu demektir ki hayatınızın başlangıcı zor ve meşakkatli geçecek. Ama bu

Gönderen Konu: Satürn'ün Etkileri - Koç burcu  (Okunma sayısı 2560 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı administrator

  • Administrator
  • General
  • *****
  • İleti: 24515
  • Karma: +3/-1
    • Profili Görüntüle
    • Toplist Ekle Site Ekle
Satürn'ün Etkileri - Koç burcu
« : Aralık 14, 2010, 09:22:51 ÖÖ »
Satürn'ün Etkileri - Koç;
Koç ilk burçtur. Şayet Satürn bu ilk burçta ise bu demektir ki hayatınızın başlangıcı zor ve meşakkatli geçecek. Ama bu demek değildir ki bir felakettir. Tam ter­sine, sizi etkileyen sık ve disiplinli bir öğretmen vazifesi görür. Çün­kü bu engeller ve terslikler döne­mi sizin karakter gücünüzü öyle oluşturur ki, hayatınızın sonuna kadar karşınıza çıkacak her güç­lüğü yenecek duruma gelirsiniz. Hırslı ve başarı kazanmaya karar­lısınız. Sorumluluk, yetki, gurur ve saygı istiyorsunuz, ama fırsat kar­şınıza çıktığında hemen onu kapa­cak güvene sahip değilsiniz. Yine de sebatınız ve çalışkanlığınız, so­nunda başarı tacını size giydire­cek. Tabi bu hak kolay olmayacak.

Zaman zaman, bir adım ileri atın­ca hemen iki adım geri diyormuşsunuz gibi bir duyguya kapılacaksınız. Ama "zamanın babası" diye nitelendirilen Satürn, yıllar geçtik­çe hep size çalışacak. Gençliği­nizde haksızlığa uğradığınıza, o yıllarınıza yazık olduğuna inansanız da, şimdi artık her geçen yılı­nız size daha bir bilgelik, daha az mücadele, özlediğiniz saygınlık­tan da daha büyük bir dilim getiriyor.

En büyük kadersizliğiniz aşırı derecede kıskanç veya özgüveni eksik biriyle yaptığınız evlilik. Ama zaten siz de birlikte yaşama­sı kolay biri değilsiniz. Size karşı gelindiği zaman kızıp küplere bin­me huyunuz var. Çok tartışmacı veya dırdırcı da olabilirsiziniz. Ama sonra yalnız kalınca, işi man­tığa vurup, sessizlik içinde, doğ­ru yolu kendi kendinize bulabili­yorsunuz.
BilX.Net