Jüpiter'in Etkikeri-Kova Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Jüpiter'in Etkikeri-Kova Burcu => Cazibelisiniz. Görüşleriniz li­beral ve berrak. Tam anlamıyla hü­manist, iyi yürekli birisiniz. Her­kesin eşit derecede mutlu olma­sını, hayatın tüm

Gönderen Konu: Jüpiter'in Etkikeri-Kova Burcu  (Okunma sayısı 570 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Jüpiter'in Etkikeri-Kova Burcu
« : Ocak 08, 2013, 03:04:40 ÖS »
Cazibelisiniz. Görüşleriniz li­beral ve berrak. Tam anlamıyla hü­manist, iyi yürekli birisiniz. Her­kesin eşit derecede mutlu olma­sını, hayatın tüm zevklerinden ya­rarlanmasını istiyorsunuz. Haya­tın bir gereği olan gündelik konu­lara karşı soğuk veya kayıtsızsınız. Bunun nedeni sizin aşırı idealist olmanız, alışılmadık ilerici ve ba­ğımsız bir bakış açısına sahip ol­manız.

Kişiliğinizin dostlar ve tanıdık­lar üzerinde çok büyük etkisi var. Siz açık, dostça davranıştı, rahat ilişki kurulabilen, başkalarına gerçekten ilgi gösteren birisiniz. Onlar hakkında ne kadar çok şey bilirseniz ilginiz de o kadar artıyor. Dostlarınız sadık ve sizi gerçekten seviyorlar.

Her türlü sosyal hareketler ve siyasi düşünceler ve toplumsal iş­lere büyük ilginiz var ve bunlardan büyük zevk alıyorsunuz. Nazik, ile­ri görüşlü, bazen son derece isa­betli tahminlerde bulunabiliyorsu­nuz. Rahat tavrınız, anlayışlı, mer­hametli eğiliminiz, anlaşmazlık­tan, uyuşmazlıktan eni konu yara­lanıyor. İnsanların çoğu için ne gi­bi iyilikler istiyorsanız, onları ger­çekleştirmek için çok çalışacaksı­nız. Hem paranızı, hem zamanını­zı verecek, sizin geniş, liberal fel­sefelerinizi, insancıl amaç ve gö­rüşlerinizi paylaşan kuruluşlara gi­receksiniz. Siz alışılmadık, bazen eksantrik sayılabilecek düşünce ve çalışma alanları seçmeye eği­limlisiniz. Klasik ve eski sanatla­rı, mistisizmi, bilimi, müziği ve her çağın edebiyatını ilginç buluyor­sunuz. Bazen sapma gösteren dostlar ve tanıdıklar nedeniyle ga­rip tecrübeler geçiriyorsunuz.Mesleğinizden iyi kazanç elde edeceksiniz. Özellikle de meclis­le, hükümetle, ya da kamu yararı­na projelerle ilgiliyse.