Merkür'ün Etkileri Kova Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Merkür'ün Etkileri Kova Burcu => Temel felsefeniz adalet, ama herkese adalet! Azınlıkların hakla­rı için cesaretle savaşabilirsiniz. Korkusuz bir tartışmacı, mükem­mel bir

Gönderen Konu: Merkür'ün Etkileri Kova Burcu  (Okunma sayısı 522 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Merkür'ün Etkileri Kova Burcu
« : Ocak 08, 2013, 02:58:14 ÖS »
Temel felsefeniz adalet, ama herkese adalet! Azınlıkların hakla­rı için cesaretle savaşabilirsiniz. Korkusuz bir tartışmacı, mükem­mel bir mantıkçısınız. Görüşlerini­zi dayandıracak bir desteği mutla­ka bulabiliyorsunuz. Yardımsever olmanıza, hep başkalarının iyiliği­ni düşünmenize rağmen, görüşle­rinizi ifade ediş biçiminizde fazla atak, içgüdüsel çıkışlar yapabili­yorsunuz. Bunun nedeni, duygu­lu, idealist biri olmanız. Olayları si­zin kadar net biçimde göremeyen­lere karşı da tahammüllü olamı­yorsunuz.

Bilimsel, hızlı işleyen bir kafa­nız var. Genellikle çağdaşlarınızın çok ilerisinde düşünüyorsunuz. Gerçekten bağımsız ve orijinal bir düşünür ve planlamacısınız. Giriş­ken ve ihtiraslısınız. Tutumunuzu ve görüşünüzü pek seyrek değiş­tiriyorsunuz ama, bir kere değiş­tirdiniz mi, bu köklü, komple, ge­ri dönülmez bir değişiklik oluyor.

İyi konferansçı, tartışmacı, öğ­retmen nitelikleriniz var. İkna edi­ci ve güçlüsünüz. Kafanızdaki fi­kirleri yansıtmayı, son derece açık tezler ileri sürmeyi, çabucak so­nuçlara varmayı biliyorsunuz. Özel hayatınızda kibar ve içtensi­niz. Dostlarınızı da onlara gösterdi­ğiniz ilgiyle ediniyorsunuz.

Kamu yararına projeler, sizin saygınlık kazanabileceğiniz, para kazanabileceğiniz alanlardır. Elek­troniğe, elektrikli cihazlara ve özellikle bilgisayar ve benzeri şey­lere büyük ilgi duyuyorsunuz, ori­jinal, buluşlarınız var. Uzay prog­ramlarını da ilginç bulunuyorsu­nuz. Edebiyatı, felsefeyi, fiziği ve diğer fen bilimlerini seviyorsunuz. Güçlü, sorumluluk sahibi karakte­riniz sizi doğal olarak belediye, hükümet ve benzer yerlerde yöne­tici nitelikleriyle donatıyor. Mars'­ın Kova burcunda olması sizi da­ha önce söylendiği gibi yardım ve kamu yararı çalışmalarına itmek­le kalmıyor, doktorluk veya cer­rahlık mesleğine de uygun bir kimse olmanıza yol açıyor.