Uranüs'ün Etkileri -Kova Burcu

En Büyük İslami Forum Sitesi/Uranüs'ün Etkileri -Kova Burcu => Bu dilim, Uranüs'ün doğal ye­ridir, çünkü Kova burcunu bu ge­zegen yönetmektedir. Bu neden­le sizin içten gelen, iyilik dolu, dostça, hoş bir

Gönderen Konu: Uranüs'ün Etkileri -Kova Burcu  (Okunma sayısı 592 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Uranüs'ün Etkileri -Kova Burcu
« : Ocak 08, 2013, 03:03:08 ÖS »
Bu dilim, Uranüs'ün doğal ye­ridir, çünkü Kova burcunu bu ge­zegen yönetmektedir. Bu neden­le sizin içten gelen, iyilik dolu, dostça, hoş bir kişiliğiniz olmalı. Genellikle kibar, insancıl, sosyal, özgürlük aşığı kimseleri seviyor ve onlarla birlikte bulunmaktan zevk alıyorsunuz. Tıpkı kendiniz gibi kimseleri yani. Ama bazı çok sevdiğiniz inançlarınız en azından bir dereceye kadar garip ve ek­santrik görünüyor. Asıl başarınız elektronik dalında, uzay teknolo­jisinde, mekanik, bilgisayar veya diğer bilimsel konularda olabilir. Kendi dalınızdaki kimselerle yakın olmayı seviyorsunuz. Sizi genel­likle büyük kuruluşlar çekiyor, in­sani sosyal hareketlere, ileri ileti­şim şebekelerine, hükümet görev­lerine, iş derneklerine veya diğer derneklere de eğilimlisiniz.

Yeni tanıdığınız bir meslekta­şınızdan büyük fayda görebilirsi­niz. Siz hep, "herkes neredeyse orada" olmaktan hoşlanıyorsu­nuz, kalabalık yerleri seviyorsu­nuz. Özellikle de sosyal hayatta tanınmış kimselerle birlikte olmak hoşunuza gidiyor. Siz doğuştan yerilikçisiniz, çok yaratıcı, ileri görüşlülüğünüz var. En girift ve karmaşık sosyal sorunları hemen anlıyorsunuz, fikirleri kavrıyor, başkalarının anlayabileceği biçim­de ifade edebiliyorsunuz. Akıllı, zeki, orijinal, çok da sezgilisiniz, iyi ve faal bir zihniniz var.