Gönderen Konu: Jüpiter'in Etkikeri-Oğlak Burcu  (Okunma sayısı 605 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Jüpiter'in Etkikeri-Oğlak Burcu
« : Ocak 08, 2013, 02:18:46 ÖS »
Herhalde büyük bir çelişki içindesiniz. Bir yandan bağımsız hareket etmeyi seviyorsunuz, bir yandan da özgüvenliğinize büyük önem veriyorsunuz. Bu yüzden çe­lişkiler yaşıyorsunuz. Bunun da farkındasınız. Bir olaya cesaretle atılırken sonuna kadar savaşma­ya kararlısınız ama engeller çıkın­ca bu işin ne tehlikelere gebe ola­bileceğini anlıyorsunuz. O zaman ilk kararlılığınız sanki hiç oluşma­mış gibi eriyip yok oluyor.

Ciddi, ne yaptığını bilerek ha­reket eden, buluş sahibi, somut ve pratik başarıları elde edebilecek birisiniz. Ama aldığınız eğitim da­ha çok serbest ve pratik. Siz bil­gileri kendinize göre bir yoldan ediniyorsunuz. Büyük ihtimale si­yasal, bilimsel, dinsel ya da felsefi bilimlerin gelişmesine katkınız olur. Görüşleriniz gelenekselle li­beral arasında değişebiliyor. Bu alanların ikisinde de ayağınız var gibi.

Jüpiter'in Oğlak burcunda ol­ması, hayatınızın bir döneminde yönetici durumunda bulunacağı­nızın göstergesidir. Yetki ve ko­muta mevkiinde, başarıya ulaşa­cağınız hemen hemen kesindir. Sizde iyi bir liderlik yeteneği var ama, o aşırı tedbirli tutumunuzu yenmeniz, başkalarının hakkınız­da ne düşündüğüne daha az önem vermeniz gerekiyor. Hükü­met görevlerinde en üst düzeye yükselebilecek hırsınız var, organizasyon yeteneğiniz var.

Dış işleriyle veya dış ticaretle ilgili her alan sizin yapıcı, pratik yetenekleriniz açısından verimli­dir. Yeni alanlarda öncü olmak, farklı olmak sizin için çekici. Ku­rulu düzene saygınız sizde derin bir güven ihtiyacı doğuruyor.