Gönderen Konu: Neptün'ün Etkileri - Oğlak Burcu  (Okunma sayısı 511 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Neptün'ün Etkileri - Oğlak Burcu
« : Ocak 08, 2013, 02:16:43 ÖS »
Tedbirli ve dikkat özelli­ğiniz. Son hamleyi yapmadan ön­ce, doğabilecek bütün sonuçları iyice düşünüyorsunuz. İş hayatın­da elde edeceğiniz başarıları bu yanınıza borçlusunuz. Petrol, kim­ya, içecek gibi sıvılarla ilgili işler­deki hisse veya tahvillerinizden kâr edebileceksiniz.

Akıl yürütme yeteneğiniz sağ­lam, inancınız güçlü. Bir kere ka­rar verip, amaca giden yolun doğ­ru olduğuna inandıktan sonra, o yolu dikkate değer bir cesaretle iz­liyorsunuz. Korku denen şeyi de tanımıyorsunuz o zaman!.. Sizi tanıyanlar o korkusuzlu­ğunuzu gördüklerinde, karakteri­nizin değiştiğini, tüm tedbirleri bir yana attığınızı sanıyorlar. Büyük ticari kuruluşlar veya büyük para­larla ticari işler yapmak hoşunu­za gidiyor. Aynı zamanda kamu ve­ya özel kuruluşları yönetme yete­neğiniz de var.

Geleceği görme, fal ve Astro­loji gibi konulara ilgi duyuyorsu­nuz. Eğer gezegenler daha çok Toprak ve Su burçlarındaysa ve et­kileri uyumluysa, resim ve müzik­ten yalnız estetik zevk almakla kalmayıp, bu işlerden kazanç da sağlayabilirsiniz.

Ciddi bir insansınız. Asık su­ratlı ve sıkkın da olabiliyorsunuz. Zaman zaman melankoliye düştü­ğünüz oluyor. Bunun nedenleri gençlik yıllarına dayanıyor olabi­lir. Şu ya da bu şekilde, evinizde yer almış bir sorundan kaynakla­nabilir. Belki de babanızla ilgili ga­rip olaylardan. Güvenilir olmadığını sonradan anlayacağınız bir arkadaşınıza içi­nizi açmak yüzünden, iş hayatınız­da sorun, hatta skandal doğabilir.

Eğer Neptün ters espektler alı­yorsa, gezegenlerin çoğu Ateş ve Hava burçlarında bulunuyorsa, o zaman bu burç sizi tembel, kesin­likten uzak, kararsız, aile hayatın­da çıkan sorunlarla başa çıkama­yacak biri yapar. Eğer bilinçli bi­çimde net, objektif düşünmeye çalışır, bunu tüm işlerinizde uygu­larsanız, bü davranış size doğal gelmeye başlar, kararlı ve verile­re duyarlı biri olur, yukarıdaki so­runları o zaman yenebilirsiniz.