Gönderen Konu: Jüpiter'in Etkikeri-Terazi Burcu  (Okunma sayısı 682 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ECK_86

  • Global Moderator
  • General
  • *****
  • İleti: 2570
  • Karma: +1/-0
    • Profili Görüntüle
Jüpiter'in Etkikeri-Terazi Burcu
« : Ocak 07, 2013, 06:07:45 ÖS »
Jüpiter'in Etkileri - Terazi, Jüpiter'in Etkileri - Terazi Burcuna Etkileri Hakkında
Jüpiter'in Etkileri - Terazi;
Ateş ve hava burçlarındaki ge­zegenlerin etkisi iyiyse, Jüpiter'­in Terazi burcunda olması son derece mutlu ve kârlı beraberlik­lerin, ortaklıkların müjdecisidir.Bunun anlamı, olağanüstü iyi bir evlilik, iyi, yetenekli çocuklar ve çocukların size getireceği övünç ve zevk demektir.

İyi dostunsunuz. Dost edin­mekte de üstünüze yok. Cömert, hoş bir kişiliğiniz olması büyük bir ihtimal. İçten, yumuşak, ılımlı, na­zik... herkesi birden mutlu etme­ye çalışacak kadar sosyal bir mer­hamet anlayışınız var.Herhalde müzik veya sanat ye­teneğine sahipsiniz. Her tür kültü­rel veya entelektüel hareketi seviyorsunuz. Seyahat etmeyi çok se­ven, çok liberal ve anlayışlı birisi­niz. Merhametli ve yardımseversi­niz.

Tiyatrodan, eğlence yerlerin­den hoşlanıyorsunuz ve bunlar­dan para kazanabilirsiniz. Toplum­da saygın bir yere sahip olmak en büyük arzularınızdan biri. En bü­yük kazançları evlilikten, ortaklık­tan, popüler girişimlerden elde edeceksiniz. Hepsinden önemlisi, siz adalet, merhamet, barış ve uyumun her yerde geçerli olması­na adanmışsınız. İnsanlığın maya­sı meselesindeki insanlar hep ya Terazidirler, ya Jüpiter'i Terazi de yer alan insanlardırlar. Keşke si­zin gibi milyonlarca insan daha ol­saydı.